Puslapis 5 iš 8 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 75

Gija: Radijo atkodavimas, automagnetolos problemos

  1. #41
    metl
    Svečias


    bazines magnitolos keitimas

    sveiki padekit- pajungiau CD grotuva Chrysler voyager 97m .ir kaska priburiau db. neveikia signalizacija ir neveikia centrinis jai nepasukai degimo rakteli,.zodziu sena magnitola isemiau, ,nupjovau laidus nuo originalios fiskes ir pajungiau euro fiske,su kalonelem isiaskinau o su pajungimo ne labai.Cd grotuvas veikia vioskas ok ,bet signalizacija neveike ir centrines ,ir salone svesa nedega ,kol degima ne jungsi..
    gal kokia shema galit atsius...

  2. #42
    Tagas
    Svečias


    Sveiki, nusipirkau CD changeri, is tokios pat vonios jy iseme prie mano akiu, changerio fyshke No.2 http://images.bite.lt/banga/files/cl...37559870b0.jpg , No1 yra jungtis kur iseina is po sedynes nuo mago, tai ar cia changeris netiks man r tiesiog koks perejimas turi but?

  3. #43
    liustra
    Svečias


    Patapau ir aš 99m. dyzeliuko turėtoju. Radija užkoduota. Perskaičiau šią skiltį ir noriu sužinot _ar tą originalią radiją galima išiminėt neatjungus masės ar dar ko nors. Išėmus paaiškės (gal rasiu kokį užrašiuką) ar reiks kur kreiptis, ar minėtas rusų forumas padės.

  4. #44
    liustra
    Svečias


    Armonika užgrojo. Padėjo čia minėtas rusiškas forumas.

  5. #45
    Tagas
    Svečias


    Sveiki, gal kas nors gali atsakyti? Laidu spalvos: is po sedynes iseinancio laido juoda balta ir raudona
    Changerio isvis laidu gal 8
    changerio modelis
    04760904AB

  6. #46
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Bisk skirias fiskes ane? Pasidomek atidziau, kas per fiske ta, kur po sedyne. Niekad gyvenime nemaciau cendzerio fiskes su 4 laidais

    Gausi susirast po sedyne kita fiske, arba srote issilupt laida ir prasivesti.

  7. #47
    Tagas
    Svečias


    Na, dar paieskosiu po sedyne kitos, bet abejoju, nes sitas laidas jau neaisku kam, jei ne changeriui... Prie pacio changerio eina laidas i maga, bet i paty maga fyske kitokia reiks panagrinet

  8. #48
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Kazkur turiu repair manual'a, su visais piesinukais ir schemomis, galeciau imesti kurr nors. I pasta netelpa ba megu belenkiek.

  9. #49
    Tagas
    Svečias


    įmesk i dropbox (y) ačiū

  10. #50
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Imeciau. Yra skiltis AUDIO SYSTEM https://dl.dropbox.com/u/59519868/Ch...ice-Manual.pdf

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •