Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 66

Gija: 2.5 tdi pavaru deze

  1. #11
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Roccas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki forumiečiai,

    gal kas žinot kur galima Kaune gauti 2.5 tdi 1996 pusaašiu riebokšlius? Neseniai persikėliau i Kauną tai nelabai dar gaudausi. Internete kiek ieškojau tai nieko gero nepavyko rasti..

    Ačiū už info
    Kaune USCO prekiauja http://usko.autopolis.lt/ , taip pat gal http://www.nibela.lt/ turi

    yra senoj svetainėj apie tai daugiau info:

    http://old.voyager.lt/modules/newbb/...?topic_id=3188
    Born in USSR

  2. #12
    Roccas
    Svečias


    Dėkingas labai!

  3. #13
    Voyga
    Svečias


    Sveiki,yra problema su voyager pavarų dėže,dirbant ant laisvų sklinda keistas garsas,išmynus sankaba dingsta,tačiau dingsta ir tada kai ričiaga pastumi link ketvirto bėgio(sankaba atleista),visa dėže galiu perrinkt užsimerkęs o tolko jokio,guoliai geri,spėjimas ,kad kažkas su dantračiais,bet nieko akivaizdaus išardžius nesimato...2.5td 1997m

  4. #14
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Voyga Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,yra problema su voyager pavarų dėže,dirbant ant laisvų sklinda keistas garsas,išmynus sankaba dingsta,tačiau dingsta ir tada kai ričiaga pastumi link ketvirto bėgio(sankaba atleista),visa dėže galiu perrinkt užsimerkęs o tolko jokio,guoliai geri,spėjimas ,kad kažkas su dantračiais,bet nieko akivaizdaus išardžius nesimato...2.5td 1997m
    matyt vien perrinkt neužtenka, reikia ir žinoti kuo skiriasi išsidėvėjusi detalė nuo geros. man irgi barška, bet aš kiek įsivaizduoju ten yra tiesiog velenų išsidėvėjimas, ir dėl to atsiradęs laisvumas, kuris duoda barškėjimą.
    Born in USSR

  5. #15
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    matyt vien perrinkt neužtenka, reikia ir žinoti kuo skiriasi išsidėvėjusi detalė nuo geros. man irgi barška, bet aš kiek įsivaizduoju ten yra tiesiog velenų išsidėvėjimas, ir dėl to atsiradęs laisvumas, kuris duoda barškėjimą.
    pas mane lygiai toks pat reiskinys jau 4metai ir nieko. tai uzeina rezonuoti (bent jau taip isaiskino ir tai crysler'iu "liga")sankabos isminamo guolio dangtelis.

  6. #16
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius Voyga Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,yra problema su voyager pavarų dėže,dirbant ant laisvų sklinda keistas garsas,išmynus sankaba dingsta,tačiau dingsta ir tada kai ričiaga pastumi link ketvirto bėgio(sankaba atleista),visa dėže galiu perrinkt užsimerkęs o tolko jokio,guoliai geri,spėjimas ,kad kažkas su dantračiais,bet nieko akivaizdaus išardžius nesimato...2.5td 1997m
    pas mane lygiai toks pat reiskinys jau 4metai ir nieko. tai uzeina rezonuoti (bent jau taip isaiskino ir tai crysler'iu "liga")sankabos isminamo guolio dangtelis.

  7. #17
    Gintazas
    Svečias


    kas per dezes gedimas: is vietos pajudant visos pavaros kuo puikiausiai jungiasi, o sustojus pirmos ikist neleidzia -tenka zaisti su akseleratorium ir sankaba arba pradziai i antra , o tada i pirma pavyksta,bet nevisada.

  8. #18
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gintazas Žiūrėti skelbimus
    kas per dezes gedimas: is vietos pajudant visos pavaros kuo puikiausiai jungiasi, o sustojus pirmos ikist neleidzia -tenka zaisti su akseleratorium ir sankaba arba pradziai i antra , o tada i pirma pavyksta,bet nevisada.
    gali visko būti, bet labiausiai tikėtina, kad sinchronizatorius pirmo bėgio nusibaigė. iš patirties galiu pasakyti kad galima priprasti prie pirmo bėgio jungimo per trečią pvz., čia jei nėra didelio reikalo pavarų dėžės lupti
    Born in USSR

  9. #19
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    gali visko būti, bet labiausiai tikėtina, kad sinchronizatorius pirmo bėgio nusibaigė. iš patirties galiu pasakyti kad galima priprasti prie pirmo bėgio jungimo per trečią pvz., čia jei nėra didelio reikalo pavarų dėžės lupti
    per trecia p.nebandziau ,bet kartais ypac ivaziavus ir sustojus sankryzoje bjauru kai pirma pavara nesijungia,tenka antra pajudeti

  10. #20
    bullet777
    Svečias


    Citata Autorius Gintazas Žiūrėti skelbimus
    pas mane lygiai toks pat reiskinys jau 4metai ir nieko. tai uzeina rezonuoti (bent jau taip isaiskino ir tai crysler'iu "liga")sankabos isminamo guolio dangtelis.
    O tai kaip spresti sita beda? isminamojo guolio dangteli keisti ar ka?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •