Puslapis 8 iš 9 PirmasPirmas ... 6789 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 87

Gija: Ieskau crd voyagerio nuo 2001

  1. #71
    maxas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Na kagi forumieciai ir kiti bejeskatys Vojaus zmones, bekit jus nuo tos masinos toli toli. BOSUI didelis aciu, ikrete smegenu, t.y. atstate jas i vieta .
    Perekupai pasieke epic leveli, tiek i smegenis man dar nebuvo nieks pri....ses. Biski atsigavau jau nuo keliones, apziuros to limited, vieno seimininko, dazydos dvi detales ir tt.
    Dabar istorija is kaip sakant pirmu lupu. Paskambinau ,sakau dv atvarau as i Kauna, su salyga kad vaziuosim i mano pasirinkta servisa, jei man ta masina vizualiai sakykim patiks, jei servisas nesuras jokiu kriminalu duosiu tau lygiai tiek kiek prasai (BOSO patarimas, kaip sneket su perekupais nes man sekonai buvo prireike), taciau jei rasim subaladota vaziuokle ar dar ka tai tarsimes ir leisi kaina remontui. Perekupas sako nu blyn (kazkiek pamekenes) ok .
    Pasiemiau as dazu storio matuokli, pora draugu ir nulekem. Ten kur dazytos dvi detales buvo malta stipriai, prieky kur nieks nedaryta buvo dauzta bet nelabai stpiriai. Visas sonas buvo nutarkuodas ir perdazytas. Perekupas mykia kazka neaiskaus, laksto su ta serviso knygele ir aiskina kad senis vazinejo.
    Prie visa to papirko ziauria salonas, nu nenutrinas, tvaringas grazutelis, aisku po cheminio valymo. O ziurkenas juk vidui sako "nu negali gi vaziuoti tvarkingas (pagal salono bukle) zmogus ir kad masina butu baisiai sujota . Zodziu sakau as tam perekupui - tu man dulkinai smegenis, melavai, dabar as tau uz ta masina galiu duoti 1.5 k maziau, vaziuojam i servisa ? sako nu dv, juk nieko ten baisaus kaip ir neras. Nulekem pas BOSA, net neprireike keltuvo. Masina neizsivede normaliai po uzgesinimo, dumai melyni varo, uzsidege tepalo slegio lempute, pzdc zodziu. Apziura pasibaige, sakau perekupui dabar as tau pasiruoses duoti 4k maziau, ziurim toliau . ? Na ir pasibaige apziuoros, vaziavom i turgu atgal, matem dar pora tokiu pat lavonu bet net nesinorejo skambint telefonu pardavejams nes perdauzyti smarkiai ir sutaisyti kaip mano zmona sako "atgrubom nagom" dzuke .

    Be tai perekupu levelis tai sakes. Sakau zmogau nereikia apie mane sokineti ir man pasakot kokia ta masina gera, sakau pailsek mes patys pasiziuresim jei kas bus neaisku tai paklausim. Tos frazes poveikio uztenka 20 sekundziu, toliau jis ten lenda su savo serviso knygelem kisa sako "juk paziurek cia gi ten tas anas trecias". Blin nu galvoju nesupranta tai nesupranta, jau biski pikciau sakau atstok tu, neziuresiu as tu popieriu nupaisytu uz 100 litu belekur ar lenkijoi ar lietuvoi. Po minutes vel lenda, trina trina trina. Na as zmogus kantrus pakankamai taciau jau nu tiek nusibodo, kiek besakyciau jau atviru tekstu kad nelystu vistiek lenda . Sakau "nu nepI*sk tu proto atstok na**j nes tuoi isvaziuosim" (atleiskit moderatoriai uz keismazodzius, rasau tai tik tam kad naujokai ir beziurintys suprastu kaip yra is tikruju), praeina minute vel lenda. Senokai is perekupu nepirkau automobiliu, pasikele jie savo skilla ziauriai, kaip jiem tik patiem ne slykstu sitaip elgtis. Nu galvoju nuvaziuosim pas BOSA nes man idomu, man smalsu kaip cia yra ir kaip gali buti (zinojau kad neimsiu tos masinos jau apie 90%), ogi subyrejo varykliukas, tepalo spaudimo ner, t.t. zodziu vos mes su juo davaziavom atgal....

    BUKITE BUDRUS NAUJOKAI, ir aisku kreipkites i profus patikrinimui.

  2. #72
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Taip Toje masinoje kuro sistemai misios dumais pilasi, variklio tepalo slegis zemiau kritines ribos.
    Variklio ausinimo sistemoje plaukioja neaiskios varinio tepalo liekanos. Kartais taip tautodalininkai galvu tarpines impregnuoja ......
    Ten kur gen dirzo ir pagrindinio dirzo guoliai jau girdisi, kad kazkurie is ju skleidzia garsus.
    Variklis visas nuplautas ir dangciai nupursti nujuodinti .....
    Turbina tepalus varo per EGR SISTEMA.

    Vienu zodziu cia tiek dar jos nepakelus pamatyta buvo.

    Taigi stai kaip atrodo ledines masinos uz tikrai sakyciau nemazus pinigus pagal savo metus. Uztokiu metu masina ir tokius Lt. bukles noretusi geresnes.
    Beje jei kas ziurit Limited komplektacija pasiziurekit kad butu klimos valdymas elektrinis

  3. #73
    Tadas4x4
    Svečias


    O dabar pats paskaityk kelis postus atgal apie geruosius vokietijos verslininkus ir auto knygutes po 180k , kurios tinka mano vaikams spalvinimui. Nera stebuklu, o ypac Marijos zemej.

  4. #74
    maxas
    Svečias


    Tadai, na as juk ir rasiau kad netikiu jokiom ten ridom ir net as jo serviso knegeles neemiau i rankas kaip jis man jos butu nekises. Pagaliau jis ten pavarges mano draugui begirdint pasake "ясно, бумаги смотреть не будем " ir nusviede i priekine daiktadeze .

  5. #75
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    O dabar pats paskaityk kelis postus atgal apie geruosius vokietijos verslininkus ir auto knygutes po 180k , kurios tinka mano vaikams spalvinimui. Nera stebuklu, o ypac Marijos zemej.
    Taip zinoma taip ta Maxas ir patvirtino

  6. #76
    maxas
    Svečias


    Tarpkitko ar kai yra elektrines durys ir bagazine ar turi buti ant stojkiu ar dar kazkur mygtukai elektros ? Nes sitoi nebuvo, tik virsuje kur kompas ir ant pultelio, nei bagazines stojkese nei keleiviu nepastebejau mygtuku duru atidarymo/uzdarymo.

  7. #77
    provokator
    Svečias


    turi buti ant stoikiu.

  8. #78
    maxas
    Svečias


    Na tada ta masina yra isvis idomi arba as ziauriai aklas, nemaciau as ju ten, o bagazine irgi turetu tureti mygtuka ant stojkes ?

  9. #79
    provokator
    Svečias


    Ne,bent pas mane nera.

  10. #80
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    bagažinės mygtukas ant stoikės tik nuo 2008m
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •