Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 88

Gija: Dienos lempos (Daytime running lights - DRL) US modeliuose V kartos ir kiti fintai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    per diagnostini kompa statybininku g uzprogramuoti gali.

  2. #2
    eex32
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    per diagnostini kompa statybininku g uzprogramuoti gali.
    Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina. Čia rimtai ar jie kažko nežino?

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina. Čia rimtai ar jie kažko nežino?
    Ar kreipeisi nurodytu mano kontaktu ar čia kaip dauguma tik šeip bangas keli?

  4. #4
    eex32
    Svečias


    Kokias dar bangas? Tavo nurodytas kontaktas gal ir geras, tačiau man iki jo baisiai sudėtinga logistika :/ Nes pasakymas "atvažiuok ir pažiūrėsime", man praktiškai neįgyvendinamas (gyvenu Elektrėnuose, bet dirbu Vilniuje), tada darbo metu atsidurti Kaune sudėtinga. O visos mano bangos, tai tiesiog klausimas gal kas nors buvo iš forumiečių susidūręs su tokiu dalyku, kai šviesų perjungiklis neturi "A" (Auto) funkcijos.

    P.S. Nebanguojantis forumas - miręs forumas

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Kokias dar bangas? Tavo nurodytas kontaktas gal ir geras, tačiau man iki jo baisiai sudėtinga logistika :/ Nes pasakymas "atvažiuok ir pažiūrėsime", man praktiškai neįgyvendinamas (gyvenu Elektrėnuose, bet dirbu Vilniuje), tada darbo metu atsidurti Kaune sudėtinga. O visos mano bangos, tai tiesiog klausimas gal kas nors buvo iš forumiečių susidūręs su tokiu dalyku, kai šviesų perjungiklis neturi "A" (Auto) funkcijos.

    P.S. Nebanguojantis forumas - miręs forumas
    Apie tokius perdarymus, kad tai kitur darytų neteko girdėti.
    Kai sužinosi paskyk bus malonu žinoti, kad klydau tave ten nukreipdamas

  6. #6
    eex32
    Svečias


    Dar šiek tiek papasakosiu apie "Auto" šviesų projektą ant savo auto.
    Žodžiu iš šroto paėmiau šviesų jungiklį su "A" funkcija (10eur). Prisiskaičiau forumuose, kad dar papildomai reikia šviesos daviklio. Pasirodo, pas Chryslerius iš tikro tas daviklis montuojasi ant centrinės panelės, prie stiklo (toks "spuogas"). Tik jis būna kelių modifikacijų: tik saulės jutiklis klimato kontrolei (dviejų laidų) ir kombinuotas saulės/šviesos jutiklis (keturių laidų). Pagal kodus susišaudžiau ir kombinuotą daviklį (10eur).
    Garaže šviesų jungiklio pakeitimas užėmė gal kokias 2min pakėlus saulės daviklį paaiškėjo, kad jis pas mane ir taip jau keturių laidų (bet kodai kiti) :/ Palikau aš jį. Žodžiu užteko pakeisti tik šviesų perjungėją, ir viskas veikia: jungiklį pastačius į "A" padėtį, užvedus/išjungus variklį, šviesos užsidega/išsijungia. Klausimas - ar reaguos į šviesą/tamsą. Dabar apniukusios dienos papuolė, tai neaišku nuo ko jos veikia. Jei reaguos - sekantis žingsnis bus DRL žibintų montavimas. Jei nereaguos - gal ir paliksiu taip... žibinsiu ksenonus...

  7. #7
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina.
    Kaip čia parašyta, jie pasakė, kad neįmanoma. Jeigu normaliai nežino, neturi kategoriškai teigti,kad neįmanoma. Galėjo pasiūlyti pasidomėti dar kažkur.
    Yra toks posakis: " visi žinojo, kad tai padaryti neįmanoma. Kažkas to nežinojo, paėmė ir padarė..."
    Sėkmės kelyje !
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Kaip čia parašyta, jie pasakė, kad neįmanoma. Jeigu normaliai nežino, neturi kategoriškai teigti,kad neįmanoma. Galėjo pasiūlyti pasidomėti dar kažkur.
    Yra toks posakis: " visi žinojo, kad tai padaryti neįmanoma. Kažkas to nežinojo, paėmė ir padarė..."
    Sėkmės kelyje !
    Auksiniai zodziai

  9. #9
    Erniuxas
    Svečias


    Sveiki, o ar Vilniuje nera zmoniu mokanciu ir galinciu nustatyti kanadietiska regiona?

  10. #10
    eex32
    Svečias


    Tai jei gamykliškai yra "Auto" padėtis ant šviesų jungiklio, tai AAC arba Arvydas tikrai padarys.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •