Rezultatai 1 iki 10 iš 33

Gija: Aušinimo ventiliatorius

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Nikon
    Svečias


    Tai va susitvarkiau pagaliau. Labai didelis AČIŪ JOniui. Pagal JOnio schemą susimeistravau rėlę. Ir svarbiausia veikia. Sukasi keliais greičiais. Kompe klaidą užgesinau. Be priekaištų kol kas. Važiuosiu iki pajūrio į kitas vietoves. Pratęstuosiu. Kainą gavosi nedidelė (apie 20 Lt) neskaitant, kad teko porą vakarų prie montavimo praleisti.

  2. #2
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius Nikon Žiūrėti skelbimus
    Pagal JOnio schemą susimeistravau rėlę. Ir svarbiausia veikia. Sukasi keliais greičiais. Pratęstuosiu. Kainą gavosi nedidelė (apie 20 Lt) neskaitant, kad teko porą vakarų prie montavimo praleisti.
    Imeski cia ta schema (forume), ateis laikas - prireiks gal kam...

  3. #3
    Nikon
    Svečias


    Savaitgalyje pastovėjau šiek tiek Palangoje, tai įsijungė ir išsijungė tvarkingai ventiliatoriai. Schema aprašyta 113 postas:
    http://old.voyager.lt/modules/newbb/...de=0&start=100

  4. #4
    Ramutis
    Svečias


    Sveiki,senajam forume pamineta,kad 3modely 2,5td ventiliatorio jungineja 3reles ant sparno vairuotojo puseje.Gal kas zinote smulkiau,nes ten jos stovi 5.Pas mane ventiliatorius suka l.mazu greiciu,jungiasi abu.

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ramutis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,senajam forume pamineta,kad 3modely 2,5td ventiliatorio jungineja 3reles ant sparno vairuotojo puseje.Gal kas zinote smulkiau,nes ten jos stovi 5.Pas mane ventiliatorius suka l.mazu greiciu,jungiasi abu.
    Nedubliuok temu apie tai kalbama
    http://www.voyager.lt/showthread.php...iklio-ausinimo

  6. #6
    renka
    Svečias


    2.8 CRD stovi trys ventiliatoriaus reles.idomu ju visu triju paskirtis.man temperatura po miesta pakyla keli milimetrai virs vidurio.tada isijungia ventiliatoriai.sakau gal anksciau dar koks greitis turetu isijunkt.kondicionieriui normalei isijungineja ventiliatodiai.chekas nedega

  7. #7
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    2.8 CRD stovi trys ventiliatoriaus reles.idomu ju visu triju paskirtis.man temperatura po miesta pakyla keli milimetrai virs vidurio.tada isijungia ventiliatoriai.sakau gal anksciau dar koks greitis turetu isijunkt.kondicionieriui normalei isijungineja ventiliatodiai.chekas nedega

    vint 1.jpg
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    2.8 CRD stovi trys ventiliatoriaus reles.idomu ju visu triju paskirtis.man temperatura po miesta pakyla keli milimetrai virs vidurio.tada isijungia ventiliatoriai.sakau gal anksciau dar koks greitis turetu isijunkt.kondicionieriui normalei isijungineja ventiliatodiai.chekas nedega
    Gali buti ir radiatoriaus beda.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •