Puslapis 15 iš 21 PirmasPirmas ... 51314151617 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 141 iki 150 iš 204

Gija: DRL (dienos šviesos) žibintai

  1. #141
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Konkretus pinigų išmetimas....
    Tas devaisas daro tą patį, ką paprasta relė.

    Beje, ne temon. Raimi, tau teko turėt reikalų su ta xdalys kontora? Man ji kažkokia įtartina. Turi visko, visada ir daug...Prisikambint man dar nėra pavykę - autoatsakiklis. Pagalba pačiame puslapyje - į mano keliais sakiniais suformuluotus kelis klausimus per PARĄ laiko atsakė "TAIP"
    Jų bazė , kaip rašo yra Gabijos g. 32. Aš šalia gyvenu, anąkart specialiai apėjau aplink tą namą - jokios tokios iškabos nemačiau. Apmokėjimas TIK išankstinis....

  2. #142
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Konkretus pinigų išmetimas....
    Tas devaisas daro tą patį, ką paprasta relė.

    Beje, ne temon. Raimi, tau teko turėt reikalų su ta xdalys kontora? Man ji kažkokia įtartina. Turi visko, visada ir daug...Prisikambint man dar nėra pavykę - autoatsakiklis. Pagalba pačiame puslapyje - į mano keliais sakiniais suformuluotus kelis klausimus per PARĄ laiko atsakė "TAIP"
    Jų bazė , kaip rašo yra Gabijos g. 32. Aš šalia gyvenu, anąkart specialiai apėjau aplink tą namą - jokios tokios iškabos nemačiau. Apmokėjimas TIK išankstinis....
    Gerai. O tai rele irgi eina paprastai pajungt pwz nuo akumo, ir wiskas weikia?

  3. #143
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Cituoju ir papildau pats save iš užpraeito posto:
    Reikia bet kokios 12V relės su vienu persijungiančiu kontaktu. Relės apvijos vieną galą jungi prie masės, kitą prie pažibinčių pliuso. Per relės NC (normaliai uždarą ) kontaktą paleidi pliusą (po rakto) į LED liustras...Kurių antras galas - irgi į masę. Kas gaunasi? O gi įjungus raktą pliusas per normaliai uždarą kontaktą paklius į lempas kurios užsižiebs. Įjungus pažibinčius - suveiks relės apvija, kontaktas taps atviru ir lempos užges. Va ir visa relinė logika. Tiesiogiai prie akumo nieko jungt nereikia.
    Dabar daugumai DRL jau ir relės nebereikia - jos turi trečią laidą, į kurį padavus pliusą ( nuo pažibinčių) - lempa gęsta.

    Ir man rods supratau, ką tas prabangus blokelis daro kitaip...Jis nesiriša prie rakto, o tiesiai prie akumo. Kai akumo įtampa pakyla iki kažkur 13V - tada lempos įjungiamos. Kad išjungti veikiant pažibinčiams, vistiek reikės rištis su jų grandine. Privalumas čia tik vienas - lempos dar nedegs dirbant starteriui....Bet trūkumas - kaina...ir gali būti daug nesklandumų senstant akumui ar parėjus generatoriui.

  4. #144
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    arba eigu žmogus nedraugauja su elektra liko vienas iseitis- pirkti DRL nuo 40 Eur jau su blokeliu komplekte arba pirkti pvz toki http://www.evita.lt/led-drl-led-dien...s-perjungiklis bet atrodo ir kitose(pvz Lemona.lt) yra ir relės reikia tik pačiam pajungti jie pigiau.

  5. #145
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Dekoju uz issamu paaiskinima nelabai suprantatiems apie elektra!

  6. #146
    tomas2010
    Svečias


    https://www.senukai.lt/p/dienos-zibintai-drl1-5led/43gm
    Cia irgi su paleidimu.nereik jokiu reliu,(pliusas,minusas ir nuo gabaritu)
    Plius gerai sviecia ir yra zymejimas.TA tinka.

  7. #147
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Mazeikai,LT
    Įrašai
    68
    Images
    3
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    na o megstantiems ir suprantantiems elektra yra schemute paprasta laiko rele.jpg

  8. #148
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius tomas2010 Žiūrėti skelbimus
    https://www.senukai.lt/p/dienos-zibintai-drl1-5led/43gm
    Cia irgi su paleidimu.nereik jokiu reliu,(pliusas,minusas ir nuo gabaritu)
    Plius gerai sviecia ir yra zymejimas.TA tinka.
    Šitie neblogi, teko statyti - 2 po 5W šviečia
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #149
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus

    Ir man rods supratau, ką tas prabangus blokelis daro kitaip...Jis nesiriša prie rakto, o tiesiai prie akumo. Kai akumo įtampa pakyla iki kažkur 13V - tada lempos įjungiamos. Kad išjungti veikiant pažibinčiams, vistiek reikės rištis su jų grandine. Privalumas čia tik vienas - lempos dar nedegs dirbant starteriui....Bet trūkumas - kaina...ir gali būti daug nesklandumų senstant akumui ar parėjus generatoriui.

    Blokelis stebi bet koki sroves buvima ant akuno (nesvarbu ar tai krovimas ar issikrovimas). Kai tik tai uzfiksuoja tai uzdega DRL. Be to "ziuri" ar neuzdegti gabaritai.
    Beje pas mane DRL uzdega pvz kai paspaudi elektriniu duru atidaryma-uzdaryma.

  10. #150
    Gytis
    Svečias


    Sveiki. Turiu Chrysler Grand Voyager 2.5crd. Ar galima jam suprogramuoti dienos šviesas, na kaip ilgos šviečia 50 proc. ir panašiai. pas mane žibintai europiniai.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •