Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 35

Gija: Diržas generatoriaus ir apsauga

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    reiskias turi bedu su skivais ir guoliais

  2. #12
    aprioris
    Svečias


    http://www.efoto.lt/node/702636 apsauga. generatoriaus dirzo

  3. #13
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.06.26
    Vietovė
    Marijampole
    Įrašai
    51
    Reputacija
    1


    Supratau viska,vadinasi turi buti.O gal kas turi ja parduoti?

  4. #14
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    reiskias turi bedu su skivais ir guoliais
    Šiandien uždėjinėjau nukritusį diržą jau 5 kartą..Darosi baisu išvažiuoti lietui lyjant. Apžūrėjau atidžiai dar kartą škyvus, išklibinau guolius. Nieko įtartino. O įtempėjas gal kiek per silpnai tempia diržą. Kokia jėga spaudžiant kiek turi įlinkti diržas? Arba kaip pamatuoti jo tinkamumą? Kiek maždaug dabar naujas įtempėjas kainuoja? (3,3 mano variklis, 1998)

  5. #15
    Girinis
    Svečias


    Paieškok, nusipirk skriemulį su apsaugom nuo diržo kritimo. Apie 30 lt, naudotas.

  6. #16
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Paieškok, nusipirk skriemulį su apsaugom nuo diržo kritimo. Apie 30 lt, naudotas.
    Ant kurio (kurių) iš tų 7 skriemulių reikia dėti apsaugą? Kurie iš tų skriemulių su apsaugom būna?

  7. #17
    Girinis
    Svečias


    Mažas toks, patogu prireit, nieko nesuka jis, guolis tik viduj.

  8. #18
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Šiandien uždėjinėjau nukritusį diržą jau 5 kartą..Darosi baisu išvažiuoti lietui lyjant. Apžūrėjau atidžiai dar kartą škyvus, išklibinau guolius. Nieko įtartino. O įtempėjas gal kiek per silpnai tempia diržą. Kokia jėga spaudžiant kiek turi įlinkti diržas? Arba kaip pamatuoti jo tinkamumą? Kiek maždaug dabar naujas įtempėjas kainuoja? (3,3 mano variklis, 1998)
    Nibeloj įtempėjas 195 Lt. Bet nesu tikras, kad senasis blogas. Tiesiog atrodo, kad diržas įtempiamas per maža jėga. Kaip nustatyti? Ranka suėmus už viršutinėje dalyje esančio diržo ir traukiant diržas išlinksta kokius 2 cm.

  9. #19
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Mažas toks, patogu prireit, nieko nesuka jis, guolis tik viduj.
    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Ant kurio (kurių) iš tų 7 skriemulių reikia dėti apsaugą? Kurie iš tų skriemulių su apsaugom būna?
    Man atrodo, kad diržas nuslysti gali tik nuo tų skriemulių, per kuriuos jis eina "išvirkčiąja" (lygia) puse. Tokie yra 3:
    1 "idler" (parazitinis guolis)
    2 įtempėjas
    3 vandens pompos skriemulys.
    Iš pasakymo "mažas toks, patogu prieit" spėju, kad parazitinis guolis. Bet jis pačiame viršuje, t.y. kaip ir mažiausiai turėtų bijoti vandens.
    Matau keletą galimybių, ką daryti.
    1. Keisti įtempėją. Turbūt teisingiausia, bet ~200 Lt ir nesu tikras, kad senasis įtempėjas tikrai blogas.
    2. Pakeisti parazitiniį guolį kitu, turinčiu apsaugas (bortelius?), kad diržas nekristų. Pigu, bet įtartinas naudingumas, nes pačiame viršuje vandens gauna mažiausiai.
    3. Uždėti trumpesnį diržą. Papraščiausias variantas, bet ir dabartinį diržą, pilnai atleidus įtempėją, vos vos uždedu...
    Pakomentuokit, arba dar gal kokių variantų yra. Gal visai ne dėl to krenta?
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  10. #20
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    man atrodo turetu net akim matytis kuris skriemulys eina skersas,bent jau man tai buvo itempejo viduje isdile ir ejo skersas,primeistravus ivore atsistojo i vieta

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •