Puslapis 10 iš 79 PirmasPirmas ... 891011122060 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 786

Gija: Gal turit info apie šiuos modelius?

  1. #91
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    kazkodel man atrodo, kad anglas perdarytas. kiek teko dometis, tai nemaciau nei europos, nei statu su tokiu begiu perjungimu, o anglai beveik visi tokie. gal ir klystu, bet kiek domejausi, tai taip atrodo.
    +10 balu uz pastabuma, taip ir yra anglas perdarytas.

    Galimu bedu del tep lep rinkinys.

  2. #92
    liut
    Svečias


    dekui uz komentarus labai padejo, neaiskaus automobilio neperku
    Paskutinį kartą taisė liut : 2012.02.07, 06:56

  3. #93
    diodor
    Svečias


    padekit apsisprest

    Tai gi, ilgai begalvodamas, kokios masinos noriu, pasverus visus trukumus ir privalumus, apsisprendziau ties Voyager, dabar noriu Jusu nuomones, koki gi Voyageri rinktis. Masina bus naudojama darbui, vezioti keleivius, dazniausiai mieste, per metus prasuku apie 70 000~ km. Biudzetas butu +-15 000 litu, akys krenta i IV kartos masinas, labiausiai neapsisprendziu del variklio, koki gi rinktis? dujos ar dyzeli? jei dujos tai suprantama 3.3, o del dyzelio ar 2.5 ar naujasnio 2.8? ir su mano biudzetu ar ipirksiu toki?

  4. #94
    diodor
    Svečias


    man labai graziai skamba sitas pasiulymas: http://www.brcauto.eu/lt/car.brc?id=604380
    gal kiek kaina didoka atrodo, metai geri, bei zada garantija, tiesa mano atveju ji negalios. o gal kas netycia buvo apziurejas sita auto? pats esu vilnietis, taip pat butu idomu pamatyt Jusu siulamus varijantus, jai tokiu atsirastu.

  5. #95
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    plikas basas, radija kažkokia neoriginali, gale irklai, kaip taksui gerai. varyk servisan

  6. #96
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    kaina normali, ziurint kam garantija duoda?
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  7. #97
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kiekvienas daiktas turi savo paskirti, o Voyager'is tikrai nera pati tinkamiausia masina darbui taksi (nebent kaip alternatyvi jungtis tarp miesto ir oro uosto isrankesiems keleiviams). Idealus variantas tokiam darbui: http://www.google.lt/imgres?q=london...LtsHwBQ&zoom=1

  8. #98
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    plikas basas, radija kažkokia neoriginali, gale irklai, kaip taksui gerai. varyk servisan
    Ka turėjai minty "gale irklai"?
    Kaina gera, turėtų būti neįtikėtinas bėdų kalnas (žinant BRC). Patvarkius spėčiau galima perparduot ir uždirbt. Sau važinėt tokio pliko niekaip neimčiau, ypač kai joje diodor ruošiasi gyvent...
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #99

  10. #100
    algelis
    Svečias


    Irklai tai nea el.langai,o ka cia galima pertvarkyt ir ka uzdyrbt tai irgi klausimas,nes Brc siaip sau neparduotu uz tokia kaina,kad ir kokios akcijos butu.siaip "leva" komplektacija ir visai tiketina,kad poto noresis ir noresis vis ka nors i ja dadet.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •