Rezultatai 1 iki 10 iš 27

Gija: Žemintos grindys, automobilis pritaikytas neįgaliesiems

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Korundas
    Svečias


    ok.. galbūt ne suprantama kalba parašiau.. perkvalifikuosu pasisakymą..
    Kai žmogus.. kuriam to reik .. kiti siūlo už nežmoniškus pinigus tokią transporto priemonę.. nes juk tai - REMAKE pagal išskirtines sąlygas.. pagal tai pagamintas arba perdarytas autoimobilis.. kai man reikėjo - tai su žibuiriu net nerasi.. o kai įsigijau .. tenka pačiam remake daryt .. aišku - už valiutą
    Gla dabar suprantamesnė situacija , kas man nutiko? Ieškojau to ko riek -milijono prašo neįgaliojo transporto priemonei įsigyti.. O nusipirkus bazinį variantą - tenka pačiam milijoną sukišt, kad būtų tai ko reik pagal neįgaliojo poreikius...

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Korundas Žiūrėti skelbimus
    ok.. galbūt ne suprantama kalba parašiau.. perkvalifikuosu pasisakymą..
    Kai žmogus.. kuriam to reik .. kiti siūlo už nežmoniškus pinigus tokią transporto priemonę.. nes juk tai - REMAKE pagal išskirtines sąlygas.. pagal tai pagamintas arba perdarytas autoimobilis.. kai man reikėjo - tai su žibuiriu net nerasi.. o kai įsigijau .. tenka pačiam remake daryt .. aišku - už valiutą
    Gla dabar suprantamesnė situacija , kas man nutiko? Ieškojau to ko riek -milijono prašo neįgaliojo transporto priemonei įsigyti.. O nusipirkus bazinį variantą - tenka pačiam milijoną sukišt, kad būtų tai ko reik pagal neįgaliojo poreikius...
    Nezmoniski pinigai sis pasakymas turi buti grystas skaiciais, o ne tokiu pasakymu nezmoniski kiejvienam yra skirtingi.

    O kad perdarant i juos reikia sukisti tai todel ir pardavineja uz tokias kainas.

    Tai kad cia paciam spresti ka rinmtis ar pirkti ar persidaryti pagal poreikius.

    Ir visiskai nereikia cia savo blogos nuotaikos skleisti forume.

  3. #3
    Korundas
    Svečias


    nesiskundžiu.. ir nesakau kad tai yra blogis... tik konstatuoju patį faktą, su kuriuo pačiam teko LT rinkoje susidurti.. spec poreikių rinka kurią išnaudoja perekūpai... net patys nežinodami kuom tai gali prieš juos pačius persisukti.. deja - taip yra.. kol pats sau , savo šeimynai, SAVO VAIKIUI ieškojau altrernatyvos po VW B4 universalo delfino.. (čia jau atskira istorija, teko skubiai ieškoti kitos tr. priemonės pagal išskirtinius spec. poreikio reikalavimus.. radau... DODGE, nes Chryslerių kiek peržiūrėjau per LT rinką - arba visiški puvėkai buvo.... arba jei gyvi - tai kaina perdėta) ... Niekam nepavydėčiau.. niekam tokios vaikų savo situacijos.. neveltui aš piktas ant perekūpų, bet kokių kainų užlaužimų (jei tai pritaikyta spec. poreikių tr. priemonė), nepateisinu žmonių, kurie naudojasi tokiom situacijom...... deja.. sorry, nepykit labai ant manęs, VISŲ kuriuos labai įžeidžiau - ATSIPRAŠAU VIEŠAI!!!!!!!! ..Tiesiog pikta man ant tokių tautiečių ir tokių, kurie naudojasi negalios prispaustais žmonėm savo kišenei papildyt, nepateisinu niekaip tokių
    Paskutinį kartą taisė Korundas : 2015.08.03, 03:44 Priežastis: patikslinimas

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nesuprantu ka jus norit rast? Kaip vel susivirinti ispjaustyta rema is naujo?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Nesuprantu ka jus norit rast? Kaip vel susivirinti ispjaustyta rema is naujo?
    Ne taip supratai, nori surasti tas detales kurios buvo išpjautos ir kas išpjovė - gal dar jas dar turi...
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #6
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Ne taip supratai, nori surasti tas detales kurios buvo išpjautos ir kas išpjovė - gal dar jas dar turi...
    Tada kaltininku reikia ieskoti usa forumuose
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •