Na, popkornai pravers . Bet klijuot nesiryžtu - kažkaip per daug neįtikėtinai man tas atrodo. Bet mintis yra. Vieną varžtą (patį viršutinį) teks gręžt - čia jau niekur nesidėsiu (bet kaip prieit - lyg ir sugalvojau). O likusiems dviem sugalvojau tokį mini spaustuvėlį pasidaryt (na, paprašyt, kad padarytų). Gal kam dar pravers idėja - ji man pasirodė nebloga:
cKg9MN0.jpg
Mintis tokia, kad uždedu aš ta daiGtą ant tvirtinimo taško, kur kiaurai kyšo varžto galiukas - valio, jis neleis nuslyst detalei, iš kitos pusės nušlifuojam varžtą lygiai su korpusu ir veržiam varžtu. Ant varžto sriegio klijų lašiuką srieginių (kad neatsisuktų) ir kaip ir užfiksuota bus. Kur nėra išlindusio varžto - suku iš kitos pusės kiek pasmailintą varžtą ir taip užfiksuoju detalę nuo nuslydimo. Mazgo pliusas - lengvai ardomas, jei vėl lūžo varžtas - pjaunu detalę per pusę be pavojaus kažkokio varikliui. Manau, kad yra ir daugiau vietų mašinoj, kur tokį principą galima pritaikyt. Kai jau šamanysiu - bandysiu pafotkint etapais - gal kam įdomu bus.