Rezultatai 1 iki 10 iš 88

Gija: Dienos lempos (Daytime running lights - DRL) US modeliuose V kartos ir kiti fintai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Dar šiek tiek papildysiu. Visiškai atsitiktinai pavyko šiandien užvažiuoti pas Egidijų (Statybininkų g., Kaune). Šaunuolis vyrukas. Per kompą pasijungė, aktyvavo programiškai dienos šviesas. Dabar esant dienai kaip DRL veiks ilgosios šviesos, bet 50 ar 70proc pajėgumo (ir kaip supratau, tai yra gamyklinė funkcija). Čia atseit kanadinis variantas skaitosi (legalus ir pas mus). Ir tai yra tikrai gerai, nes nereiks montuoti jokių papildomų žibintų. Beje, šviesos daviklį teko vis tiek pasikeisti. Mano senasis, kad ir keturių laidų, bet į šviesą nereagavo. Gerai, kad buvau pasiėmęs šrotinį, kuris tikrai skirtas ir valdyti šviesoms. Tikiuosi, kad su klima irgi viskas bus tvarkoje, bet čia jau tik vasarą bus aišku...
    Kiek kainavo varnelės uždėjimas?
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  2. #2
    sulas
    Svečias


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Kiek kainavo varnelės uždėjimas?
    Man sita pati irgi dare Egidijus. Ten realiai ne varneles uzdejimas, o tiesiai i programos koda irasinejama, kaip kad hex kode.

    Egidijus randasi statybininku g. 9, http://chiptuning.lt/kontaktai/

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •