Sveiki.
Su mirusiais termostatais reikalų nekartą esu turėjęs...Bet šis kartas įdomesnis...Šeštadienį buvo nuvažiuota virš 40 km. normaliu režimu ir pilnu ekipažu...Kai staiga pradėjo mirksėti "check engine"...Būtent mirksėti ir be garsinio signalo. Pamirksėjo gal kokias 10 - 15 sek. ir užgeso. Aš va taip spoksodamas skydelin tada tik pastebėjau kad temperatūros rodyklė krenta žemyn...Nukrito iki pirmos padalos ir sustojo...Jau laukiau kad dujos atsijungs, bet neatsijungė...Užtat rytojaus dieną įsijungė tik pravažiavus virš 15 km...
Na kaip ir aišku , reikia termostato. Jei teisingai supratau - jos tam atvamzdy kur viršutinė radiatoriaus šlanga jungiasi? Jei taip tai pasikeisiu pats. Kokia atsidarymo temperatūra reikalinga? 91 laipsnis? Nes mačiau autoaibės kataloge ir 80... Ir kai kurie matmenys truputėlį skiriasi - tai svarbu ar nelabai? Jaučiu reiks pirma seną išsiimt ir tada eit naujo ieškot...

Ir dėl tos "check engine" lempos...Atminty jokių klaidų neužfiksuota. Apie mirksėjimo režimą niekur nieko neradau parašyta...Ar tikrai kompas taip norėjo man pasakyti, kad temperatūra krypsta nelogiška kryptim?