Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 50

Gija: Pirksiu ketvirtuką iki 14000

  1. #11
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius tevas Žiūrėti skelbimus
    Paziurejus Lietuvos pasiula, baisu siulyti
    Mano parduodamu automobiliu kainos daugiau nei dvigubos
    Bet skirta DE rinkai. Lietuvai tokiu nereikia jei nupirksi, paskui isvadins neadekvaciu, geriausiu atveju.
    svarbu pigu, o paskui jau kaip nors. nors kartais ir taip pasirodo būna:

    http://www.delfi.lt/video/aktualijos....d?id=66467852
    Born in USSR

  2. #12
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius karlitas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nepyk BOSAS kad parasiau tau ir ciatapati uzklausiu. Ieskau 2.8 crd klaipedos kraste o radus lekt iki boso pasitikrint butu per toli, kazi ar dar kas leistu toki atstuma vaziuot del patikros tai gal yra geras servizas klaipedos rajone kurie suprastu apie siuos modelius arba kas toki turi ir gali padeti apziureti
    O kuo tau blogai susirasti patinkancia masina Kauno puseje, sutarti su masinos savininku, kad nuvyktu pas Bosa i servisa patikrai? Jei viskas gerai is technines puses, liktu tik nuvaziuoti atsiskaityti uz masina su pardaveju, ir uz patikra su Bosu.

  3. #13
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius tevas Žiūrėti skelbimus
    Paziurejus Lietuvos pasiula, baisu siulyti
    Mano parduodamu automobiliu kainos daugiau nei dvigubos
    Bet skirta DE rinkai. Lietuvai tokiu nereikia jei nupirksi, paskui isvadins neadekvaciu, geriausiu atveju.
    Tai masinos tai tokios pat ar DE ar ant Marijos zemes... Tik pinigai kitokie....

  4. #14
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    O kuo tau blogai susirasti patinkancia masina Kauno puseje, sutarti su masinos savininku, kad nuvyktu pas Bosa i servisa patikrai? Jei viskas gerai is technines puses, liktu tik nuvaziuoti atsiskaityti uz masina su pardaveju, ir uz patikra su Bosu.
    Nu nzn..... Su visa pagarba Bosui, bet pats nematęs kažin ar rysciausi pirkti.....
    Tik kitas reikalas kad taip lokaliai laaaaabai sudetinga rasti gera ir dar CDR....

  5. #15
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Esu pirkes Jeep tokiu budu, nenusivyliau. Komplektacija ir isvaizda (spalva ir t.t) is nuotrauku matosi, o defektus (tame tarpe ir kebulo) suzinojau taip issamiai, kad klausimu papildomu nekilo.

  6. #16
    Giedrioks
    Svečias


    Na va, dėkoju siūliusiems, savaitgalį įsigijau gan gyvą ketvirtuką, nors ir ne grandas, bet nors žmonai įtiko, kad trumpesnis http://www.autogidas.lt/chrysler-voy...26621828.html#

  7. #17
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Giedrioks Žiūrėti skelbimus
    Na va, dėkoju siūliusiems, savaitgalį įsigijau gan gyvą ketvirtuką, nors ir ne grandas, bet nors žmonai įtiko, kad trumpesnis http://www.autogidas.lt/chrysler-voy...26621828.html#
    Sveikinimai apsipirkus, tik ar neteks po pusmečio gailėtis?.. tikėkimės kad galioja garsusis pasakymas - ne dydis svarbiausia
    Born in USSR

  8. #18
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Giedrioks Žiūrėti skelbimus
    Na va, dėkoju siūliusiems, savaitgalį įsigijau gan gyvą ketvirtuką, nors ir ne grandas, bet nors žmonai įtiko, kad trumpesnis http://www.autogidas.lt/chrysler-voy...26621828.html#
    Džiugu matyt nauja pirkinuka!!! O dar svarbiau ta teigiama emocija, kuri matosi!!!! Sekmės vairuojant.

  9. #19
    Giedrioks
    Svečias


    Negąsdink, ir taip neramu kažko nupirkus...kodėl sakai, kad gailėsiuos po pusmečio ?
    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    Sveikinimai apsipirkus, tik ar neteks po pusmečio gailėtis?.. tikėkimės kad galioja garsusis pasakymas - ne dydis svarbiausia

  10. #20
    Giedrioks
    Svečias


    Dėkui, dėkui...šiaip tikrai smagi mašinytė, ir pribombasų nemažai, gaila tik kad originalus magelis išoperuotas. O šiaip...rinkomės tarp MB ML, JGC, Nissan Patfander, Hondos CRV (pirmosios) ir subarų forester...išskyrus tai, kad ne 4x4, manau didel4s klaidos nebūsim padarę, nebent užpustys labai
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Džiugu matyt nauja pirkinuka!!! O dar svarbiau ta teigiama emocija, kuri matosi!!!! Sekmės vairuojant.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •