Puslapis 6 iš 10 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 91

Gija: padangu slegio daviklai

  1. #51
    Rolis
    Svečias


    Sveiki,susiduriau su tokia problemele,pakeiciau ratlankius, ventiliukai be oro slegio padangose davikliu,uztat dabar turiu prietaisu skydelyje mirksiuka, gal patarsit pas ka Kaune kreiptis kad uzgesintu mirksiuka,Jonavoje nerandu,sako neturi programu.

  2. #52
    raganius
    Svečias


    atsuktuvu ir plaktuku

  3. #53
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Arba izoliacija Kitu budu ner. Bet ir tai ne kas - kompiuteris virsuj pastoviai rodys kad padangos nuleistos...
    Iseitis -vis tik isidet daviklius. Bet jie gana deficitiniai.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #54
    zee
    Svečias


    6 out of 6 members found this post helpful.
    Sveiki, gal kam pravers mano patirtis - atsigaivinau savo slegio davikli.
    Uzteko tik pasikeist batareika, kuri visuose forumuose raso kad yra nekeiciama
    Nusiimiau neveikianti davikli,
    20130417_173825.jpg
    visur buvo uzlieta guma, tai su adata prasibadziau ir suradau kur batareika
    20130503_122545.jpg
    graziai ispjoves visa guma isemiau batarke, kuri rode lygiai 0 voltu
    20130503_150543.jpg
    nusipirkes nauja prilitavau ir uzpyliau juodais gumos klijais, po paros uzdziuvus ir idejus i rata visi errorai uzgeso
    sutaupiau kelis simtukus litu
    gal kam pravers si info

    PS kiek gilinaus forumuose originalios batarkes tarnauja 10metu is pardos 5m. Manau neuzilgo kitiems davikliams irgi ateis galas

  5. #55
    wongas
    Svečias


    Vo geras.......prizą į studiją. Šaunuolis.

  6. #56
    martynasm
    Svečias


    Sveiki, o man nuluzo vamzdelis kur ventilis statosi ir kalpokelis uzsisuka. Idomu ar tokius vamzdelius atskirai parduoda ar kas gamina LT?

  7. #57
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    idek paprasta gumini ventili , ir davikli priklijuok prie ratlankio is vidaus , dar galima su uztraukeju pritraukti , bent jau as vakar taip padariau .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  8. #58
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius bonsai Žiūrėti skelbimus
    Zodziu - nei originalus ratlankiai, nei spec. tik tai komplektacijai oro slegio davikliai - nera privalomi. taip ir padoru varianta lengviau susirasti: kainos ir kokybes santyki
    Gal išduosi paslaptį ką ir kaip pritaikei? Aš ieškau komplekto 52088990AC žieminiams ratams
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #59
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Niekas nepasiūlė man daviklių, per šrotus Lietuvoje tingėjau skambinėti, tai užsisakiau per ebay iš JAV už 200Lt. Viena bėda, kad užtrumpino muitinė, tai dar teko papildomai 70Lt sumokėti. Tačiau džiugina tai, kad juos sumontavom pirmadienį su naujom žieminėm padangom ant skardinukų, ir kažkaip stebuklingai iškart prisirišo, jau 4 dienas važinėju ir jokio įspėjimo dėl sensorių kompas neišmetė (sensorių kodai lygiai tokie patys, kaip buvo ant vasarinių ratų, kuriuos dabar nuėmiau). Reiktų manyti, kad jau prisirišo ir viskas bus gerai. Bet kažkaip keista, nes pavasarį kai užmontavau vasarinius, tai keikėsi kažkurį laiką kompas, kažką apie daviklius, bet po poros gal savaičių nurimo
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  10. #60
    Robčikas
    Svečias


    200 lt už visus keturis?

    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Niekas nepasiūlė man daviklių, per šrotus Lietuvoje tingėjau skambinėti, tai užsisakiau per ebay iš JAV už 200Lt. Viena bėda, kad užtrumpino muitinė, tai dar teko papildomai 70Lt sumokėti. Tačiau džiugina tai, kad juos sumontavom pirmadienį su naujom žieminėm padangom ant skardinukų, ir kažkaip stebuklingai iškart prisirišo, jau 4 dienas važinėju ir jokio įspėjimo dėl sensorių kompas neišmetė (sensorių kodai lygiai tokie patys, kaip buvo ant vasarinių ratų, kuriuos dabar nuėmiau). Reiktų manyti, kad jau prisirišo ir viskas bus gerai. Bet kažkaip keista, nes pavasarį kai užmontavau vasarinius, tai keikėsi kažkurį laiką kompas, kažką apie daviklius, bet po poros gal savaičių nurimo

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •