Puslapis 7 iš 55 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 61 iki 70 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #61
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius kailis Žiūrėti skelbimus
    Palanga-Kaunas-Palanga.duju-12,5ltr/100km(dujos taskines,variklis 3.3),greitis 110km/h su autopilotu,apsukos 2250-2300.sanaudos pagal skaiciavima,kompas rode vid 10.8ltr.
    Skirtumas ~20% kaip ir viska normalu

  2. #62
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Su 35,71 litru dujų, nuvažiuota 205 km. 100km/17,42 ltr. Pagal kompą, važiuota 5 val ir 20 min. Vidutinis greitis -39 km/h. Stebuklingas kompas rodo, jog naudoja 9,2/100 km per tą laiką. Iki 20% ( kaip kažkur anksčiau buvo minėta, jog duju rodys 20 procentų mažiau negu ima) - net nepanašu. Realiau tai, kad rodo du kart mažiau. Šitokia nesamonė, po Miko reguliavimo. Daugiau neleisiu niekam kišt nagų. Dabar nusireguliavau pats - parašysiu, kai išvažinėsiu.
    Na, kad jau pats save pradėjau cituot, tai jau laikas padaryt atatinkamas išvadas, manau...
    Išvažinėjau nusireguliavęs kaip man patinka. Pilta dviejuose kolonėlėse, vidutinis greitis pagal kompo skaičiavimus -42 km/h, maršrutai tie patys, kolonėlės irgi. Dujų sąnaudos 100 km- 13,61 litro. (13,60778). Aš patenkintas

  3. #63
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Hmmm, gražu. Man mažiau 14-15l/100km nelabai gaunasi:


  4. #64
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Hmmm, gražu. Man mažiau 14-15l/100km nelabai gaunasi:

    Šiai dienai tai gražu. Dabar nieko nejudinsiu ir dar porą kartų paskaičiuosiu pravažiavęs, tada vidurkis bus tikslesnis skaičius. Velniškai trasoj išbandyt norėtūs, bet artimiausiu metu nepavyks matyt.

  5. #65
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Na, kad jau pats save pradėjau cituot, tai jau laikas padaryt atatinkamas išvadas, manau...
    Išvažinėjau nusireguliavęs kaip man patinka. Pilta dviejuose kolonėlėse, vidutinis greitis pagal kompo skaičiavimus -42 km/h, maršrutai tie patys, kolonėlės irgi. Dujų sąnaudos 100 km- 13,61 litro. (13,60778). Aš patenkintas
    Na ir padirbejai
    Bet garantuoju, kad tavo marsrute nebuvo kalnu ir prie sankryzu pasirinkai nestoveti, jei mieste sugebejai i tokias sanaudas ulysti.
    Ir beje koks pas tave kompas kad vidutini greiti rodo?

  6. #66
    Makena
    Svečias


    Kompas? Skaičiavimo mašinėlė. Tas, kur palubėj, rodo tik laiką( kiek užvesta būna), km, sąnaudas, temperatūrą, na juk žinai puikiai.
    O, BOSAS, patikėk. Du kalnai. Tikrai ne prastesni, nei Aleksoto. Ir ne kokie kalneliai. Ir sankryžos ir normalus miestas. Tiesa, tokių kamščių, kaip ryte Aklųjų sankryžoj būna - tai ne, aplenkiu tokias. Bet, tos, normalios, Vilijampolė, Šilainiai, Savanoriai, Bazė pvz. Ir 70 greičiu 8-9 km.
    Ir jei suvažinėjęs dabar, gausiu tą patį, tai atlėksiu, užpilsim į tuščią ir pasivažinėsim kol baigsis.
    Paskutinį kartą taisė Makena : 2011.05.10, 20:47

  7. #67

  8. #68
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    , vidutinis greitis pagal kompo skaičiavimus -42 km/h, maršrutai tie patys, kolonėlės irgi. Dujų sąnaudos 100 km- 13,61 litro. (13,60778)
    Vid greitis- 41,96 .100 km/13,68. Pilu į tuščią. Važiuoju, kol pasibaigia. Dujos Lukoilo šį kartą.

  9. #69
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kas tau vidutini greiti skaiciuoja?
    Seip kaip mieste jis ziauriai didelis.

    Labai retai kur stovi pagal toki greiti.

  10. #70
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Kas tau vidutini greiti skaiciuoja?
    Seip kaip mieste jis ziauriai didelis.

    Labai retai kur stovi pagal toki greiti.
    Tai gi pats pasiskaičiuoju, kas gi daugiau. Taip, šį kart jis didesnis, nes nuo Megos iki Ateities pl. tenka nuvažiuot, ten jau 90- 100. Bet tik tai ir turi įtakos- pirmyn ir atgal. O šiaip, tai miestas. Tarkim, Bazė - Akropolis ir panašiai. Na , bet manau, kad pastoviai važiuojant tokiu greičiu, 100 km mane toks kiekis tenkina. Norėčiau trasoj išmėgint, bet kol kas nepavyksta. Užpilt kokį 20 ltr ir važiuot 100km/h link kokios Klaipėdos, kol baigsis, o po to taip pat grįžt. Tada jau aiškiau būtų.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •