Sveiki,gal klubieciai nesupyks ant manes kad ne del voyagerio masinos kreipiuos pagalbos-nes jau nebezinau ka daryti Turiu tokia beda-pulsuoja motoras,ir siltas ir saltas,ir ant benzo ir ant duju tas pats,tik uzvedus motora po kokios minutes pradeda pulsuoti motoras,bet jai tik uzsikuri ir iskart pradedi vaziuoti viskas ok,bet tik truputi pasildai tai pradeda pulsuot ir pradedant vaziuoti po kokiu 50metru nepriima gazo,nuspaudziu iki dugno tai kokias 10 sekundziu nieko nereguoja gazas o poto atsigauna. ir tai tik letai vaziuojant nutinka,ir buna kad net uzgesta motoras vaziuojant kokiu 10-20km/h.buvau pas elektrika siauliuose ir Amersivoj siauliuose-pakeite zvakes,uzglusino EGR,pakeite viena lembdazoida nes neveike,buvo nusieme oro kolektoriu-ten irgi viskas tvarkoj,oro niekur netraukia-kol vazinejausi po siaulius viskas ok,tik grystu i telsius ir sekancia diena prasideda nesamones,siauliuose elektrikas rado kelis laidus papuvusius salia kompo,tai ta diena kai sutvarke auto veike puikiai o sekancia diena vel tas pats(4 kartus buvau siauliuose servise abejuose).Gal kas turit kokiu minciu-nes jau man galva nebedirba nebezinau ka daryti,kur kreiptis...gal kas pasiulysit geresniu elektriku ar motoristu zemaitijoj-aplink Telsius. Ir dar-buna tokiu dienu kad auto uzkurus veikia puikiai,net uzkurus ir stovint kelias minutes motoras nepulsuoja-tik pasukineju vaira ir prasideda nesamone-pradeda pulsuoti motoras,uzgesta,ir man labai užia vairo stiprintuvas-nejau nuo to gali gesti masina...padekit...paskutini karta kai buvau siauliuose servise tai mete klaida del EGR,ir dar kas do daiktas stovi vairuotojo puseje-tarp vairuotoju dureliu ir galiniu dureliu ties viduriu kaip sakant apacioj dugne masinos,nes kai masina uzkuriu po kokiu 20s pasigirsta toks keistas garsas kaip traksejimas ir pradeda pulsuot motoras,buvau palindes po masina ten kazkoks aparaciukas stovi,nuo motoro puses ateina slangas i ta daikciuka ir kiek maciau jai gerai pastebejau dar is bako ateina slangas ir atgal iseina is to daikciuko,tas kur ateina is motoro puses yra kaip pirsto storumo ir be jokiu chamutu, tai buvau numoves bet niekas ten neisbego,tai gal ten vakumas darosi???bet prie ko tada slangas ateina is bako ir iseina???ir laidas su fiske yra dar prie to aparaciuko-gal kas susiduret su tuo daiktu-kas jis per vienas???Aciu