Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: perku rastavkes

  1. #1
    provokator
    Svečias


    perku rastavkes

    reikalingos rastavkes pakeiciancios skyles is crysleriniu i 5x112 labai abejoju,kad tokias kas pasiulys,bet kaip sakoma viltis ten kazkieno motina

  2. #2
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    o tai kaip su et bus tada? vaziuosi su 'puse rato' islindusio lauk. wv-audi ratus nori pritaikyt? nezinau ar gerai gausis, pas juos ir taip ratai lauk nemazai isnesti buna. o ir siaip ,rastavkes, jei ne kiaurai sukamos, man perdaug pasitikejimo nekelia. o ne garazines, tai ir kapeiku kainuoja kaip kopijos neblogos fyrmos ratlankiu.

  3. #3
    provokator
    Svečias


    et 45 mano turimu ratu. taip,kad i lauka per daug neislis. tiesiog turiu man patinkancius r19 ratus,norisi vasara pasipuost o kad kiaurai nesukamos tai tikrai nieko blogo. turejau jau tokias,laike uztikrintai.

  4. #4
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    tiesiog turiu man patinkancius r19 ratus,norisi vasara pasipuost
    Is komfortisko VAN'o pasidarys grazios vezecios....
    Gerai pagalvociau.... Vazineju pats su R17, ir tai jauciasi kitoks (prastesnis) jau komfortas.

    Pono valia kaip pasielgti

  5. #5
    provokator
    Svečias


    dabar pas mane originalus r16,tai minkstumo per akis. vazinejau as su tais r19,tik ant lengvosios. pokiete,nieko nesakau,dar sus zeminta vaziuokle buvo,bet grozis reikalauja auku
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2012.02.26, 23:45

  6. #6
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    pusantru metu audinukes projekta darei ir dabar i patvori?? kad ratus atimi is jos.

  7. #7
    provokator
    Svečias


    mes pazystami? ne pusantru,tris. matyt pasikeite prioritetai,seima pagausejo,o ir zmona nelabai nori su audine vazinetis.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •