Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 12

Gija: Nusėdo akumuliatorius, pasekmės

  1. #1
    Makena
    Svečias


    Nusėdo akumuliatorius, pasekmės

    Na kiek aš pagaunu mintį,Wongas,tai temą reiktų tęsti lyg tai čia.O paskaityt-tai grįž į senąją svetainę.
    Kadangi tavo vonia velnių priėdus,tai porink visiems kokius egzorcizmo seansus taikai,mažu reinkarnuosis

  2. #2
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nera ten jokio egzorcizmo, jei senas akumas - istrupejo is ploksteliu svinas, trupiniai susikaupe ant dugno ir kartais duoda trumpa tarp ploksteliu. Tie kartai gali buti retesni, gali buti daznesni. Pas mane tas pats: senas akumas, savaite vazineju ir viskas gerai, o kartais sustojus, nebeuzsiveda, pavazinejus vel viskas gerai ir t.t.

  3. #3
    aruncikas
    Svečias


    Plymutai,su didziausia pagarba...nebyra ten svinas,lieka jis kaip groteles.Byra aktyvioji mase.Va ji ir trumpina

  4. #4
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Aktyviji mase - taip pat svinas, tiksliau svino oksidas. Parasiau sutrumpintai.

  5. #5
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    sveiki,iskilo man tokia problemele-palikau vln. auto tris dienas su iki galo atsukta spynele,veike valituvai,ir t.t.,iskrove akuma iki sausumos.susireguliavau dizelinius akumus,per laidus is antro karto uzkuriau,ir po tu bajeriu pamaciau,kad man nebedega spidometro,peciuko,pelenines-apsvietimas...saugikliai geri,reostatas pasuktas maksimum-bet nedega.gal kas zinot kam ieskot saknu?vienas elektrikas sako keisk kompa,kuris yra po panele,tipo jam pizda,bet as juo nelabai pasitikiu,yra daug pavedes sitas faze auto 2001m 2,4l is anksto Beto gryztant uzsidege cekas,ir imete klaidas-P0171,IR P1684 su kompu nutrynem tas klaidas,cekas uzgeso,o lempuciukes nesviecia ? ACIU

  6. #6
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    gal kai buvo su laidu uzvedimas del auksto itampos(sroves) sokimo banaliniai sudege tuos lemputes... Mano patarimas nuimti akuma nakciai, pilnai ikrauti ir pabandyti pajungti vel i masina.... gal akumas per silpnas ir dar kompas restartuos...

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Pradzioje akumo atjungimu bandyciau perkrauti kompus.

  8. #8
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Pradzioje akumo atjungimu bandyciau perkrauti kompus.
    man kadaise tai padėjo... užbaliavojo kolegos mašinoj ir išgrojo visą energiją... užkūrėm laidais nuo kito, bet nei valytuvai, nei spidometras neveikė

  9. #9
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    aciu vyrai,ryt darbe pabandysiu,jei ka pranesiu apie pasekmes
    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    man kadaise tai padėjo... užbaliavojo kolegos mašinoj ir išgrojo visą energiją... užkūrėm laidais nuo kito, bet nei valytuvai, nei spidometras neveikė

  10. #10
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    dar karta aciu-padejo...is manes kada nors butelis(nepieno ) vat kokie pas mus plungej elektrikai-kompa keisk...
    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Pradzioje akumo atjungimu bandyciau perkrauti kompus.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •