Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 43

Gija: Trukscioja ant duju

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Bajoras2
    Svečias


    Taip Mindai, reikia skaiciuoti ir kiek verta investuoti del atsipirkimo, bei kiek norime dasimoketi del ramios galvos. Siai dienai komplektas IV kartos duju irangos STAG kainuoja ~850lt, plius vamzdeliai, šlangutės, hamutukai dar ~100-150lt ir balionas (nauji, naudoti, ka norime, ta renkames) Jei rankas turime, o jei dar yra su kuo pasitarti, si darba atlikti nesunku, o jei vistik nedrystame, mokame uz darba +~500 neoficialiai arba +~1000 kokioj mazesnej imonelej. Stai ir visi pinigai.

    As suprantu kad manes nesupras daug forumieciu, kurie naudoja šlangines dujas, bet dalis mane supras kurie naudojo ir vienas ir kitas duju irangas - is to ir galima lyginti. Sios masinos deka, po ~5 metu pertraukos teko vel gryzti i tuos laikus, kai teko vazineti slanginem dujom ir su visais ju prikolais... Tikrai skirtumas yra. Kai patys isbandysite tvarkingas tiesiogines dujas, prie to iprasite, atsivazinesite ir teks kada gryzti atgal prie šlanginiu - manau jusu paciu postai patiems sukels linksmas emocijas is to ka dabar irodinejate

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Kai patys isbandysite tvarkingas tiesiogines dujas, prie to iprasite, atsivazinesite ir teks kada gryzti atgal prie šlanginiu - manau jusu paciu postai patiems sukels linksmas emocijas is to ka dabar irodinejate
    Nematau prasmės ką nors įrodinėt, gal tiesiog reiktų išbandyt tvarkingas paprastas dujas ir baigt vėjus kalbėt... 20 metų važinėju su dujom ir nematau problemų... Bet jei raudonai dažyti suportai geriau stabdo, tai tegul stabdo- kam dėl to diskutuot dar?
    Man sanaudos gavosi 13,4 per 2340 km ir man gerai, nes nepamenu kada atidaryt kapotą teko dėl duju.. Ginčytis dėl to- kaip su pliku pešiotis, nėr prasmės...

  3. #3
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Man sanaudos gavosi 13,4 per 2340 km ir man gerai, nes nepamenu kada atidaryt kapotą teko dėl duju.. Ginčytis dėl to- kaip su pliku pešiotis, nėr prasmės...
    Nei aš su jūsų mašina važinėju, nei jūs su mano - mes tik nuomonėmis dalinames ir pastebėjimais, bei palyginimais iš realaus gyvenimo.
    Nei aš jums siūlau ką pirkt, nei jūs atkalbinėjate. Mes tik diskutuojame su konkrečiomis motyvacijomis ir argumetacijomis.
    Per šį trumpą laiką aš nuvažiavau manau jau ir daugiau nei 2340km, apie sanaudas kalbų čia nėra - jos mane tenkina ir ne tame esmė (žiemą nebandęs), kapoto neatidarinėju taip pat ir dujos nešaudo man (kol kas)

    Būtent šioje temoje jūsų viena nuomonė, mano kita. Tuom forumas ir įdomus, kai nuomonėm, pastebėjimais pasidaliname, o žmonės nėra kvaili, jie pasiskaito ir atsirinks.
    Tad esate puikus žmogus, daug patarėt ir padėjote, tačiau nebūkite priešiški jei vienoje ar kitoje temoje mūsų nuomonės kitokios

  4. #4
    Girinis
    Svečias


    Tai juk ne aš sugalvojau dujas vadint " katastrofa"

  5. #5
    Mantvydas
    Svečias


    Sveiki, gal kas susidurete ir galite patarti kur bedos ieskot. Mano automobilis 3,8 lt town&country 2005m bendzinas/dujos. Po ziemos atsirado toks nesklandumas. vaziuojant mieste ir lengvai spaudziant akseleratoriaus pedala, variklis galvoja kelias sekundes, o tada sauna i prieki dirbant ant A95 . Anksciau kai spauzdavo iskart reguodava i pedala , negalvojo ne sekundes, o dabar tenka palaukti kokias dvi sekundes. Lyg ir kuras iki cilindru nespeja nubegt.
    Aciu

  6. #6
    Girinis
    Svečias


    Mažokai informacijos...Kaip ant dujų? Kaip, kai spaudi daugiau ir staigiau, gal dar kas nors darosi?

  7. #7
    Mantvydas
    Svečias


    einu tuoj pratestuosiu ir parasysiu tiksliai...

  8. #8
    kestutism
    Svečias


    Tiksliai nepamenu ka aš tvarkiau panašioje situacijoje. Berods oro srauto daviklį. Senai jau buvo....

  9. #9
    wongas
    Svečias


    Pirmoje eilėje ieškok čia:
    http://www.voyager.lt/forumdisplay.p...ta(-2001-2007)
    Nes pas tave IV karta.
    Nuvažiuok pas dujininkus ir viską pasakys. Nes spelioti iš mašinos salono kvapo ar tavo avalynės "svorio" sudėtinga. Kada dėtos dujos, kiek pravažiavai km..... ir ar kada po to buvai pas meistrelius?

  10. #10
    moodisp
    Svečias


    Nekuriant naujos temos

    Sveiki, gal patarsite ką daryti su 3 kartos dujomis? Jų remontu nelabai kas apsiima. O 4 kartos statymas = mašinos kaina. Pasiulykit ka nors protingo.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •