Puslapis 11 iš 11 PirmasPirmas ... 91011
Rezultatai 101 iki 105 iš 105

Gija: Prie šalčio sunkiai kuriasi

  1. #101
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vlad Žiūrėti skelbimus
    Ten raso kad kai grebia tai paspausti pedala, bet pas mane prie -10 visiskai negrebia toks jausmas kad atjungtas kuro padavimas.
    ar nera buve ,kad vaziuojant pagestu?bandyk visus stekerius ir laidus sutikrinti: alkuninio veleno daviklis,laisvu apsuku daviklis..ant kompo jungete ?

  2. #102
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vlad Žiūrėti skelbimus
    Ten raso kad kai grebia tai paspausti pedala, bet pas mane prie -10 visiskai negrebia toks jausmas kad atjungtas kuro padavimas.
    panasu i beda su purkstukais. Reikia juos tikrinti.

  3. #103
    Vlad
    Svečias


    Citata Autorius busas Žiūrėti skelbimus
    ar nera buve ,kad vaziuojant pagestu?bandyk visus stekerius ir laidus sutikrinti: alkuninio veleno daviklis,laisvu apsuku daviklis..ant kompo jungete ?
    kad vaziuojant pagestu niekada nera buves, prie kompo buvau pajunges bet visai mazai rodo tas kompas, del stekeriu tai abejoju, kada salcio nera tai kuriasi variklis.

  4. #104
    Georgas
    Svečias


    Laba diena,pas mane taip pat streikoja auto per salcius, kaip aprasime viens prie vieno pas Vlada ,ar isejo susitvarkit?

  5. #105
    Gintas252
    Svečias


    Labas , praktika .: CRD - dyzelis . Purkstukiai prasosi remonto 250000 km, pakaitinimo zvakes senokai tikrintos .
    Uzvedimui padejo kuras tas kur +37 - ta prasme .. uzsipyliau , pralekiau mieste 20 min. ir veikia.
    Paskutinį kartą taisė Gintas252 : 2018.03.02, 07:37

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •