Puslapis 5 iš 20 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 199

Gija: Kuro sanaudos 2.5 TD; 2.5 - 2,8 CRD Nuo 1989 - ......

  1. #41
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    nu ne. kas nors truputi daugiau vaziuoja, tai uz saliara daugiau kaip 3,6lt/l nemoka.

    kiek bevaziuociau ,brangiau negu 3,2 dar diekada nemokejau

  2. #42
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Trasoje panasu, taciau nelabai tikiu kad mindamas 110 tilpsi i 13 ltr duju manau bus 14,....Ltr Cia kiek dar pamenu nuo anksciau.
    Jei greitis iki 100 km/ tuomet dar nesiginciju.

    Taciau paskaiciuok miestą, kur duju nuo 15 - 19 Ltr, o saliaros tik 6 - 7 Ltr, kaip Liutukas 32 poste rase.
    Faktas tai kad, jo kompas ka rodo panasiai jis irgi ta ir nuvaziuoja, tai gaunasi, kad jo kompu tiketi galima, nes pas mane irgi ta pati situacija.
    Tik pas mane biski daugiau pridaryta tai keletu simtu gramu dar maziau sunaudoja.
    Na, kaip matau - vienareikšmiškai dyzelis prašoko dujas ekonomiškumu, turint dabartines kainas, ypač patobulintas. Kaip ir nebekyla daugiau klausimų, išskyrus: žiūrėk, BOSAS, tai jau viskas kaip ir gatavai atidirbta? Jau pasiskaičiavai, kas prie ko ir sukonkretint galima?
    Tarkim tokia forma:
    -Realiai 2,8 ima 10ltr/100km, po operacijos- 7ltr/100km. Ekonomija- 3ltr/100km. Operacijos kaina- 1000lt. Tel. registracijai : 00000000(Čia kaip pavyzdys)

  3. #43
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    kiek bevaziuociau ,brangiau negu 3,2 dar diekada nemokejau
    Na,vejas666, taigi tau belarusija pašonėj, o kol saliarka dasigauna iki Kauno ar Vandžiogalos- pabrangsta

  4. #44
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    Jeigu tiek valgo tai skaiciuojant su baku turetu ivaziuoti bent jau 1400 km.,o 900 as ir su 2,8 automatu ivaziuoju, tai skaitau kad mano eda apie 10.cia matau eda visos vienodai ,tik skiresi kas ir kaip skaiciuoja
    Nu jau vejas666 didis matematikas su baku 55 Ltr tai, jei tu nuvaziuotum 1400 km tai butu 3,92 Ltr/100 (nu cia kazkur tavo skaiciavimai prasilenkia.)
    Skaiciuok isnaujo.

  5. #45
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Nu jau vejas666 didis matematikas su baku 55 Ltr tai, jei tu nuvaziuotum 1400 km tai butu 3,92 Ltr/100 (nu cia kazkur tavo skaiciavimai prasilenkia.)
    Skaiciuok isnaujo.

    OOO tai pas kokius vojus 55 litru bakas???

    dar ne pas viena voju neturejes tokio bako tiek crd tiek tdi, o turejes tai tikrai koki tuzina,visuose telpa nuo 80 lig 90.

    o 55 tai cia gal jus apie golfus snekat ,tada sutinku ir su sanaudom

  6. #46
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    OOO tai pas kokius vojus 55 litru bakas???

    dar ne pas viena voju neturejes tokio bako tiek crd tiek tdi, o turejes tai tikrai koki tuzina,visuose telpa nuo 80 lig 90.

    o 55 tai cia gal jus apie golfus snekat ,tada sutinku ir su sanaudom
    Nu laba diena.
    Kiek zinau pas visus CRD bakai po 55 Ltr (beje man tai irgi buvo naujiena).
    Dar kiek zinau lyg tais pas tuos CRD pas kuriuos nera borto kompu bakai tie patys kaip ir benzo ~ 80 Ltr, bet cia iki galo neišsiaiskinau.
    Taip kad Pas CRD sudeti galima sakyti golpo bakai Dar neteko rasti CRD su didesniu baku.

    Pas senesnius 1996 - 2000m 2,5 TD bakas ~75 - 80 Ltr.

  7. #47
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ekonomiškumo situacija yra tokia:

    Mano masina pries remonta naudojo 10 - 12 Ltr dyzelio mieste (plius webasto sudegintas kruas)
    Uzmiestyje naudojo 8 - 8,5 Ltr/100km
    Po remonto naudoja ~6,4 mieste
    trasoje naudoja nuo 4 - 6 Ltr (isbandyta 80 - 110 km/h greiciuose).
    Webasto taip pat sunaudoja maziau kuro todel, kad yra atliktas mazas perdarymas.

    Taigi tai galima gauti kiekvienam automobiliui. Taciau jei automobilis degines mieste 8 Ltr sumazinti iki 4 Ltr tikrai nepavyks.
    Yra atlikta keletas ekspermentu ir perdaryta jau netoli 10 automobiliu ir ju visi parodymai ir suvartojimai yra apytiksliai lygus.

    2,5 CRD išgauti ekonomiškumo parametrai.
    1. Miestas ~6 - 7 Ltr (nesėdint kamščiuose)
    2. Užmiestis ~5 - 6,5 Ltr

    2,8 CRD apytiksliai 1,... - 2 Ltr daugiau naudoja uz 2,5 CRD tai itakos turi didesne kubatura ir "belekaip" valdoma automatinė dėžė

    Taigi ka domina galit skambinti pasikonsultuoti ar tai imanoma atlikti jūsų automobiliui .....
    Smalsuoliams pasakysiu, kad šio darbo kaina prasideda nuo ~350 Lt ir ji yra individuali kiekvienam automobiliui vieniems tiek užtenka, o kitiems reikia gerokai daugiau.

    P.S. Reikia pastebėti, kad webasto sudegintas kuras neatsispindi kompiuterio parodymuose. Tačiau reikia nepamiršti, kad webasto šildymas naudojamas pašildyti salonui ir varikliui ir šio įrenginio sudegintas kuras taip pat dasideda prie 100 km suvartoto kuro. Jis priklauso nuo to per kiek valandų jus nuvažiuojate 100 km.
    Tačiau atlikus perdarymus webasto yra greičiau atjungiamas.
    Vasaros metu jis visiskai nesileidžia esant lauko temperaturai virš 10 laipsn.

  8. #48
    Makena
    Svečias


    Na pagaliau. Dabar greit pirk 3,8 ar 3,3

  9. #49
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Nu laba diena.
    Kiek zinau pas visus CRD bakai po 55 Ltr (beje man tai irgi buvo naujiena).
    Dar kiek zinau lyg tais pas tuos CRD pas kuriuos nera borto kompu bakai tie patys kaip ir benzo ~ 80 Ltr, bet cia iki galo neišsiaiskinau.
    Taip kad Pas CRD sudeti galima sakyti golpo bakai Dar neteko rasti CRD su didesniu baku.

    Pas senesnius 1996 - 2000m 2,5 TD bakas ~75 - 80 Ltr.
    Nenoriu girtis ,bet siuo metu turiu 3 chryslerius CRD ir pries tai turejau gal 5 ,tikrai nesirinkau su dideliais bakais tik vot pasitaike visi kaip vienas i tuscia supilu minimum 85 litrus,netgi trumpam crd.cia gal nuo komplektacijos priklauso ar kaip nesuprantu.
    o del sanaudu tai kai tik susiruosiu tikrai tave aplankysiu kad padarytum ir man golfo sanaudas.

  10. #50
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Na yra kaip yra su tais bakais mane irgi nervina toks mazas bakas, bet kai jo uztenka mieste virs 800 km tai tiek jau to.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •