Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 41

Gija: Uzgeso bolidas

  1. #1
    karolis
    Svečias


    Uzgeso bolidas

    Bedu beda iskilo,visa diena vazinejau,ir staiga netiketai mano lastacka uzgeso,starteri suka kaip priklauso,bet toks jausmas,kad siurblys kuro nepaduoda,kaip butu galima patikrint ji paduoda ar ne,meginau tiesiogai pliusa nuo akumo uzmaitint ir sukt,tas pats... kazkokia zaraza isimete kur jos man ieskot gal kas minciu kokiu turi,saugikliai sveiki,kuras is statoilo,tiesiogiai su vamzdeliu ant hamutu slangas pasodines meginau pajungt tas pats,galvojau gal kuro filtras uzsales.... ryte alsuoklis uzsikises buvo,tepala vare per siupa,slanga nuemiau,kad nemustu visa deina isvazinejau daugybe kilometru,puikiausiai dirbo variklis.....

  2. #2
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    na tai jeigu kuro filtro nekeites tai zinok pro ji ir statoilo salerka prie -25 kali jau neprasikosti

  3. #3
    karolis
    Svečias


    Kura siurbia permatoma vamzdeli uzdejau.... purkstukai gal kokie isejo velnias zino,rytoj pas dyzelista varysiu bus matyt....

  4. #4
    karolis
    Svečias


    Zvake jeigu kokia nedirbtu neturetu reiksmes.... siltas variklis buvo kai neuzsivede (5 min uzgesines buvau,atsalt nespejo tikrai) visa diena dirbo... gali buti purkstukai kokie isejo,arba del alsuoklio pasekmes kokia turbina prapute ar sulankste ka nors.... bet nedumino pries tai.... mistika,kol neilys apziuret tik ir belieka speliot... Siurblys gal,bet i slanga prisiurbia kuro.... tai negali buti....
    Paskutinį kartą taisė karolis : 2012.02.01, 13:11

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Elektros bedos saugiklis arba daviklis

  6. #6
    karolis
    Svečias


    Kad jau uzsukau paskaitynet kas kuom kvepuoja i foruma,norejau BOSO paklausti,ar man alsuokliui uzsikisus,galejo sulanktyti stumoklius,ar ziedai subyret... po alsuoklio slangos atjungimo visa diena vazinejau neuzgesines,ne tepaliuko per siupa neisspjove,tik vakare uzgesinau lagaminus susidet,ir jau neuzsivede po 5 min, Greiciausiai man meistrai trina kazka,reiks ieskoti kitu,dirba,kad tik pinigus paimt o ne zmogui padet.

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius karolis Žiūrėti skelbimus
    Kad jau uzsukau paskaitynet kas kuom kvepuoja i foruma,norejau BOSO paklausti,ar man alsuokliui uzsikisus,galejo sulanktyti stumoklius,ar ziedai subyret... po alsuoklio slangos atjungimo visa diena vazinejau neuzgesines,ne tepaliuko per siupa neisspjove,tik vakare uzgesinau lagaminus susidet,ir jau neuzsivede po 5 min, Greiciausiai man meistrai trina kazka,reiks ieskoti kitu,dirba,kad tik pinigus paimt o ne zmogui padet.
    Negaliu kolkas daugiau komentuoti


    Kol nepraeis juoko psichoze

  8. #8
    karolis
    Svečias


    Praejo ? jau kelinta sav. be masinuko :/ nejuokinga,mano meistrelis dar pora sav. i prieki darbo turi..... o kiti stukas skaiciuoja tai kol laukiu ir filosofuoji,gal koki sh pakrapstyt reiktu ir viskas... gal kas susidure

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dziaukis kad tas tavo meistrelis dar i tavo varikli neilindo,

    Ir tik melskis, kad jis kuo daugiau darbo turetu ir prie tavo masinos neprieitu.
    O tu i ta tarpa ieskok kas vistik supranta apie siuos variklius ir t.t.

  10. #10
    karolis
    Svečias


    Nutempiau i rimta servisa,ryt pirmadieni kelnes nusmuks ;D

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •