Puslapis 9 iš 18 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 180

Gija: Problema su 2,5 TDI

  1. #81
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    stopudovai oro srauto matuoklis kur eina nuo oro filtro i varikli ant tos slangos stovi

  2. #82
    gediminaskon
    Svečias


    Aciu uz atsakyma, reiks taip ir padaryt maut i kauna

  3. #83
    gediminaskon
    Svečias


    tai kad su tuo giedriu jau kalbejausi, jis sako, kad jam neiseina prisijungti, tai net neapsiema. Bet aciu uz pagalba.

  4. #84
    Šoferis
    Svečias


    man taip pat buvo klaidas istryne ir masina vaziuoja be problemu

  5. #85
    Jeraszek
    Svečias


    Klausimas zinovams,varyklis VM 2,5 TDS 85KW

    Labas klubieciai esu klubo naujokas ir prasau Jusu pagalbos ir patarimu.Esu mate varykliu bet tokio dar neturiejau.,VM 2,5 litro, TDS, 85 KW.1997m.Nezinau koks ,grandininis ar dantratinis,kaip atpazinti?Keitem pakaitinimo zvakes-issukus ant ju buvo variklio tepalo(ilgai galvoiau ir praejo tokia mintys,pries atsukant purskem su VD-uske,gal tas skystis papuole i vidu,praskede sodzius ir atrode kaip istepta varyklio tepalu?)Bet ir is varyklio dingsta tepaliukas,nors praleidineja per smagracio rieboksli,bet labai nedaug o pravaziavus 100km dapiliau 1/4 lito,kokios myntis???
    dar ka rodo raides-TDS,TDi,HTD.,Taip tai traukia gerai ir uzsiveda puikiai ir per saltukus kur buvo nesieniai.
    Is anksto dekingas.

  6. #86
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    pas tave grandininis.o jeigu ten tepalai eitu tai dumintu labai

  7. #87
    Rolandas
    Svečias


    Tik vienas galvos skausmas kol kas turėtų būti - kaip pasikeisti riebokšlį.
    Daugiau nesukčiau sau galvos.
    TDS - turbo dyzelinis variklis su interkuleriu
    HTD - turbo dyzelinis variklis su tiesioginiu kuro įpurškimu.
    Citata Autorius Jeraszek Žiūrėti skelbimus
    Labas klubieciai esu klubo naujokas ir prasau Jusu pagalbos ir patarimu.Esu mate varykliu bet tokio dar neturiejau.,VM 2,5 litro, TDS, 85 KW.1997m.Nezinau koks ,grandininis ar dantratinis,kaip atpazinti?Keitem pakaitinimo zvakes-issukus ant ju buvo variklio tepalo(ilgai galvoiau ir praejo tokia mintys,pries atsukant purskem su VD-uske,gal tas skystis papuole i vidu,praskede sodzius ir atrode kaip istepta varyklio tepalu?)Bet ir is varyklio dingsta tepaliukas,nors praleidineja per smagracio rieboksli,bet labai nedaug o pravaziavus 100km dapiliau 1/4 lito,kokios myntis???
    dar ka rodo raides-TDS,TDi,HTD.,Taip tai traukia gerai ir uzsiveda puikiai ir per saltukus kur buvo nesieniai.
    Is anksto dekingas.

  8. #88
    Jeraszek
    Svečias


    Aciu p.Rolandui.Biski nuraminot.O ta rieboksli keiciant turbut reikia smagrati nuiminet?Per koki laikotarpi t.y.pravaziotu kM reiktu keisti grandine?Kokios kainos mazdaug? Tas interkurieris tai kur ora ausina? kas tas TDi ?
    Acviu,bet jei ne sunku parasikit placiau,vazinejau su ziguliais,opel ascona,vw,twingo,visos buvo benzininiai,tai mazoka ziniu apie dizelinius.

  9. #89
    Rolandas
    Svečias


    Na, apie kainas tai dalykas sąlyginis: vieniem brangiau gaunasi gaut, kitiems pigiau.
    Taip, keičiant riebokšlį reiks nuiminėt smagratį.
    Kažkur jau yra minėjęs Bosas, kad grandinė keičiama kas ~50 000km ( na, bent jau patikrinti tai tikrai verta ).
    Galiu klysti, bet TDI naudoja WV ir AUDI - tiesioginis kuro įpurškimas ( liaudyje vadinamas dar "pompadūzas" ).
    Citata Autorius Jeraszek Žiūrėti skelbimus
    Aciu p.Rolandui.Biski nuraminot.O ta rieboksli keiciant turbut reikia smagrati nuiminet?Per koki laikotarpi t.y.pravaziotu kM reiktu keisti grandine?Kokios kainos mazdaug? Tas interkurieris tai kur ora ausina? kas tas TDi ?
    Acviu,bet jei ne sunku parasikit placiau,vazinejau su ziguliais,opel ascona,vw,twingo,visos buvo benzininiai,tai mazoka ziniu apie dizelinius.

  10. #90
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    priminsiu, kas patingejo paskaityti senaji foruma: chrysler grandines keiciam i BMW TDS grandines, sulipdzius is 2 i viena. tokia grandine idejus, galima bus pamirsti, kad ja reikia keisti ir drasiai iveikti daugiau, nei 20 ar 50 tukstanciu km! kodel taip yra? atsakymas paprastas, nes BMW grandines yra stipresnes. pats vazineju su tokia grandine, jau prasukes apie 40.000km ir jokiu bedu ar pasaliniu garsu.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •