Citata Autorius zbitkusas Žiūrėti skelbimus
Slabakelis turetu but tas 1.9 Beja , kodel su Crysleriu vaziuojant daugiau nei 120km/h kepa galvos? pas save keiciu ir keiciu, jei ramiai iki 120km/h vazinedavau, tai viskas liux, autostradoj palaikyk 160km/h ir kas nors tikrai atsitiks varikliui, ar cia pas mane tik tokios bedos? Ir kiek galetu kainuoti plikas Cryslerio variklis? Nes jau pas save varikliui padariau visus remontus kokius tik galejau, Nusipirkau ji, po savaites luzo velenas, keiciau , dejau kita, grandine gal 3 kart trukus buvo, ir truksta kas 20 000 km, karamislai lankstos, visokio velnio, su juo buna. Jau i variklio vien remontus esu apie 5000lt sukises. tai jau galvoju visai kita isidet ;]
Man grandine ir po 20000 nutruko. Taciau tikiuosi radau priezasti, nes iki tol kai uzkaisdavo variklis krisdavo tepalo spaudimas, ant laisvu apsuku, dabar vyksta remontas. Radau toki dalyka, kad atsisukes grandines itempejo varztas, o ish tepalo siurblio tiesei pakliuna tepalas i ta vieta, tai ir nuleidinejo man spaudima, dar spyruokle redukcinio voztuvo sutrumpejusi, tai ir pakishau shaiba, tai kaip surinksiu paziuresiu kas pasikeite ar tame buvo bedos.