Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 46

Gija: Šoniniai veidrodėliai

  1. #1
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Šoniniai veidrodėliai

    Iškilo klausimas kaip išsiardo šoniniai veidrodėliai, kažkodėl tai neveikia šildymas?
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Deimkr Žiūrėti skelbimus
    Iškilo klausimas kaip išsiardo šoniniai veidrodėliai, kažkodėl tai neveikia šildymas?
    jei abiejų tai sakyčiau reiktų pradėti nuo rėlės ir saugiklio, o jei tik vienas tai greičiausiai kontaktai mirties link - ten kabliukai yra veidrodžio centre už kurių laikosi, reik truputį kurį šoną kilstelėti su kuo užkabinus ir turėtų išsinerti
    Born in USSR

  3. #3
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Visdėlto geriau pastudijavus išsiaiškinau kad mano mašinos veidrodėliai nešildomi. nėra nei laidų šildymui nei prie ko juos jungti, o gal kas besant susikonstrave veidrodžių šildymą.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  4. #4
    Girinis
    Svečias


    Laidai lyg ir tūrėtų būt.. Šiaip tai negaili chraisleris pajungimų.Dažniausiai tik prietaisus paaijungt telieka. Dėl visa ko atidžiau paieškok.

  5. #5
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    mano nuomone keiti veidrodzius,kad sildytu,o pajungi arba nuo priekinio lango sildymo,arba tikrai turi but laidai,kaip sake girinis
    Citata Autorius Deimkr Žiūrėti skelbimus
    Visdėlto geriau pastudijavus išsiaiškinau kad mano mašinos veidrodėliai nešildomi. nėra nei laidų šildymui nei prie ko juos jungti, o gal kas besant susikonstrave veidrodžių šildymą.

  6. #6
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kedainiai
    Įrašai
    45
    Reputacija
    1


    šoniniai veidrodėliai

    Kodėl kairės pusės veidrodėlis neužsifiksuoja darbinėj padėty įjungus atlenkimo mygtuką? Atsilenkia iki galo.Dešinė veikia OK. Buvau išardes nieko nepastebėjau itartino?

  7. #7
    kolektyvas
    Svečias


    Reiskia, blogai surinkai. Man irgi taip buvo. Teko ardyt dar karta, ir perstatyt ta tokia beveik keturkampa metaline detale. Ji duoda fiksavima.(jeigu iki tiek buvai isardes). Aiskiau nemoku paaiskint per kompa.

  8. #8
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kedainiai
    Įrašai
    45
    Reputacija
    1


    Bandžiau visaip su ta detale.Sustabdyt galiu reikiamoj padėty tik iškišęs ranką pro langą ir prilaikęs reikiamoj padėty.

  9. #9
    crysleris
    Svečias


    o is kur zinot sildomi veidrodeliai ar ne? nes kaip ir specialiu mygtuku kad ijungti sildyma ant veidrodeliu nepastrebejau (o gal ir neturi buti)... veidrodeliai atrodo kaip veidrodeliai, jokiu ten tu juosteliu sildymo ar pan...
    Nors kaip pasbejau, masinos visi langai buna nasmertj uzsale, o veidrodeliai nieko, gal siek tiek keleta pašarmojimų... ir jokio vargo su jais, tyai spėju bus šildomi... ir tas šildymas automatinis?

  10. #10
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kedainiai
    Įrašai
    45
    Reputacija
    1


    Paprasčiausias variantas -nuleidi veidrodžio stiklą žemyn, atsargiai su atsuktuvu pakeli už apačios stiklo.Išsiima stiklas su korpusu ir matai yra pajungti laidai ar ne.(daryti šilumoj)

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •