Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 24 iš 24

Gija: Užgeso ir nesiveda

  1. #21
    mersis
    Svečias


    vakumo nesandarumas

    Turiu problema, mano voyageris 2.4L varikliu daznai gesineja atleidus greicio pedala, kadangi automatine greiciu deze, tai nezinau vaziuojant paleidus greicio pedala ar skaitosi laisva pavara ar nelaisva, bet daznai gesta.
    Iskart itariau laisvos eigos voztuva, bet ziurejau , tai jis nepastriges ir vaiksto. Buvau netgi ji nuo kazokio citroen pajunges, ten viskas tiko, tik fyske kitokia, bet sugebejau fyske prijungti, rezultatas tas pats kaip ir su senuoju voztuvu - gesineja. Bet kas idomu, kad pasilus varikliui ir atjungus ta laisvos eigos voztuva masina nebegesta, o nepasilus varikliui su ajungtu gesta.
    Sar kas man nepatinka, kad uzvedus auto ir atsidares kapota girdziu kad kazkur nestipriai, bet siurbia ora. Bandziau ieskoti, nu niekaip nerandu kur, gal cia ir yra ta problema, bet kaip surasti ta nesandaruma?

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kantriai ieskoti ir negaileti laiko.

  3. #23
    benas50
    Svečias


    Problemos kompe

    Idetos olandu duju iranga, pries kiek laiko pradejo nevaziuoti ant benzino. Nuvarius pas meistra nustate, kad benzino siurbli blokuoja duju kompas. Kas galit, padekit. Kur galima sutvarkyt sia problema? Panevezyje tokiu meistru nera.

  4. #24
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Kur Panevėžyje, negaliu pasakyt. Tačiau arčiausiai kreipčiausi ČIA

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •