Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Gija: Vibruoja automobilis

  1. #1
    Tevelis
    Svečias


    Vibruoja automobilis

    Sveiki, turiu beda su 01m. 3,3l benzas/dukjos.
    Ant laisvu apsuku auto turi gan nemaza vibracija, bei vaziuojant tarp 60-80km/h atleidus gaza auto ir pradeda vibruoti ir nezymiai sokineti apsukos.
    dirbant ant laisvu apsukos nesokineja, Laidai tvarkoj, zvakes champion visos vienodai nudegusio, tepaliukai neseniai keisti.

    tai klausimelis kur dar ieskoti?

    Beje uzmynus pedala iki galo bedu nera, tik APD dezej truputi per daug tepalo

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ziurek zvakes ir laidus.

    Dar paziurek ar babina nera purvina.

  3. #3
    rasvidas
    Svečias


    sveiki man taippat vaziuojant nuo 70iki 100 trukcioja masina,daug kur variau niekas neranda bedos,babina nauja laidai zvakes geros,3,8 benzinas dujos,ir ant benzo ir ant duju vienodai trukcioja

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kazkur kazkas su tom zvakem ar laidais vistiek bus negerai.
    Aisku gal pas tave trukciojimas kitos nei cia kalbama. Matai jo pajausti internetu neiseina, gal pas tave visiskai kitokios bedos

  5. #5
    sharas
    Svečias


    Citata Autorius rasvidas Žiūrėti skelbimus
    sveiki man taippat vaziuojant nuo 70iki 100 trukcioja masina,daug kur variau niekas neranda bedos,babina nauja laidai zvakes geros,3,8 benzinas dujos,ir ant benzo ir ant duju vienodai trukcioja
    išsisprendei bėdą? Kas buvo?
    Pas mane irgi panaši bėda, ant laisvų apsukų su dujomis vibruoja auto su benzu viskas OK. Žvakės (Champion platininės) ir laidai vakar pakeisti (prieš pakeitimą išvis vos važiuot buvo įmanoma). Čia turbūt pas dujininką reikia važiuot?

  6. #6
    Vitalijus 771
    Svečias


    visai gali buti kad kuris, ar gal kurie nors duju purkstukai issikalibrave, pas mane taip buvo ant benzo vaziavo gerai,o duju vibravo, tai nuvaziavau pas dujininkus sureguliavo ir viskas ok.

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Mano supratimu vibravimas stovint ant tusciu apsuku ir vibravimas tarp 60-80 km/h yra atskiri nesusije dalykai.
    Pirmu atveju ziureti pagalves arba pareguliuoti ipurskima.
    Antru - greiciausiai kazkuri vidine granata.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    sharas
    Svečias


    ir dar pastebėjau, kad važiuojant ant dujų ir spaudžiant gazą iki dugno automatiškai persijungia ant benzo (neužtenka galios?), išvada viena - kitų metų pradžioj reiks pas Slavą registruotis ir važiuot

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •