Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 33

Gija: Bėdos su auto pilotu (cruise)

  1. #1
    crysleris
    Svečias


    Bėdos su auto pilotu (cruise)

    Mašina 2002, 3,3.

    Viskas kuo puikiausiai veikė, bet va neseniai kažko pradėjo nebeveikti autopilotas. Įjungiu cruise. Spaudzia Acc (na kad atstatytu mano buvusi nustatyta greiti, nes kaip suprantu set nebereikia spausti, kadangi atminti jis vistiek laiko)... aisku pasiekiu reikiama 40 + greiti.... Cruise lempute puikiausiai uzsidega. bet daugiau daryk ka nori, nereaguoja. net su Set bandziau is naujo programuoti, nereaguoja. nebent is kokio kelinto karto ir tai ne visada....

    Nors man tas cruiseris nelabai reikalingas, kadangi dazniausiai mieste trinuosi, bet tolimose kelionese man jis visai praversdavo, tuo labiau kazkaip pastebejau kad maziau benzo ryja naudojant autopilota, bent jau pas man.

    Koks gali buti bairis? nesinori ten kazko super ardyti.... gal yra koks smulkus gedimas arba bent jau pradiniai patikrinimai kas gali buti ir galima paziureti per daug ten neardant kazko? i servisa varyt nelabai norisi, nes visgi kai nespecializuotas, nesinori kad per daug rankas kistu, bo paskui pridarys dar daugiau bedu....

  2. #2
    Ovaldas
    Svečias


    nu bet tu ir ir priestaruaji pats sau... tai tau nereikia cruiserio, tai tu pastebi kad sanaudos mazesnes.... Pastebejimas is mano puses, nusipirkai automobili o nekosmini laiva, jis negali atsiminti tavo praeitos savaites greicio...

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Vakuumo slangeles perziurek ir pasitikrink ar nera trukus clock spring juostele vaire. Siaip tema apie cruise control'a buvo isgvildenta senajame forume.

  4. #4
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kad praeitos kelionės greitį atsimintų - man staigmena. Tačiau jeigu jungi pirmiausia "on", o paskui "set" ir neveikia - tada jau reik ieškot bedos. Sename forume tikrai buvo daug sprendimu.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #5
    raimmis
    Svečias


    gal tau neatsimena greicio, po to kai paspaudi stabdi ar gaza ir bandai atgal grazinti i uzfiksuota greiti

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius crysleris Žiūrėti skelbimus
    Mašina 2002, 3,3.

    Viskas kuo puikiausiai veikė, bet va neseniai kažko pradėjo nebeveikti autopilotas. Įjungiu cruise. Spaudzia Acc (na kad atstatytu mano buvusi nustatyta greiti, nes kaip suprantu set nebereikia spausti, kadangi atminti jis vistiek laiko)... aisku pasiekiu reikiama 40 + greiti.... Cruise lempute puikiausiai uzsidega. bet daugiau daryk ka nori, nereaguoja. net su Set bandziau is naujo programuoti, nereaguoja. nebent is kokio kelinto karto ir tai ne visada....

    Nors man tas cruiseris nelabai reikalingas, kadangi dazniausiai mieste trinuosi, bet tolimose kelionese man jis visai praversdavo, tuo labiau kazkaip pastebejau kad maziau benzo ryja naudojant autopilota, bent jau pas man.

    Koks gali buti bairis? nesinori ten kazko super ardyti.... gal yra koks smulkus gedimas arba bent jau pradiniai patikrinimai kas gali buti ir galima paziureti per daug ten neardant kazko? i servisa varyt nelabai norisi, nes visgi kai nespecializuotas, nesinori kad per daug rankas kistu, bo paskui pridarys dar daugiau bedu....
    Pagal tavo aprasyma jau darai negerai tai jis ir neturetu veikti.
    Grietis 40+ reikalingas tik tokiu atveju kada su "ACC" bandai grazinti i pries tai buvusi greiti.
    Taciau pries tai turejai buti vazeves virs 50km/h nuspaudes "ON" po to "set" ir tik po stabdzio paspaudimo tau turejo buti atjungtas pilotas
    Tada pasijami 40 + ir spaudi "ACC" ir turi grysti i buvusi greiti.
    Isjungus degima tai yra pamirstama.

    Kad kazkas negerai sprendziu is to kad spaudi ACC ir uzsidega cruise lempute. Si lempute nuo sio mygtuko paspaudimo neturi jokios priklausomybes.

  7. #7
    crysleris
    Svečias


    tai as irgi galvojau, gal ka nors ne taip prispaudalioju, ir jis nebesupranta manes, bet tai visaip bandziau.. juk seniau tai kuo puikiausiai eidavosi. Cruise lempute uzsidega kai ijungiu autopilota. ir ji visada turi degti, kol naudojiesi tuo autopilotu. ijungiu autiopilota (on). ... na tada logiskai isibegeju iki 50 (kai neveike bandziau net iki 80),,. tada set.... pajunti kaip gazas tau po koja sujudejo ir viskas. autopilotas veikia. jei nori atsaukti Cancel.... nori atsttyti Acc. bnebereikia autopiloto Off. ir lempute nebedega. Čia teisinga seka, kaip darydavau kol veikdavo. Del prisiminimo apie praeita greiti tavo vaziavimo, nu negaliu gincytis, nes neseniai masina turiu ir nespejau dar tuo pilotu pilnai pasinaudoti, bet man atrodo prisimindavo.... bet cia ne esmė.

    dabar isbandziau viska - nieko. Viliuosi kad visgi tai kontaktai tik... arba laukt pavasario - atsils oras - masinai pakils noras (nes visi tie bairiai prasidėjo, kai tik pradėjo lyti, ir laikosi tokia drėgmė). Siaip masina nera kokia suvaryta ar lavonas, nepanašu kad kažkas turėtų rimto jai būti.

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jei garso signalas yra tuomet reiketu ziureti po kapotu ten gal koks vakumas nukrito.
    Ir kur nor snypscia.

  9. #9
    crysleris
    Svečias


    kuria prasme gaarso signalas? ar yra kazkoks autopiloto garso signalas kai ji ijungi ar tiesiog automobilio standartinis garso signalas?

    tas standartinis garso signalas kur signalinti tai veikia. nors tiek as ji ir naudoju, bet pastaraji karta kai naudojau, veike.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    vadinasi po kapotu paieskok kokios vakumines zarneles nukritusios ar seip pratrukusios

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •