Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 57

Gija: Tiuning

  1. #1
    modestas
    Svečias


    Tiuning

    Noreciau suzinoti kur galima tiuninguoti si automobili

  2. #2
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Pas gezus su golfukais

  3. #3
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius modestas Žiūrėti skelbimus
    Noreciau suzinoti kur galima tiuninguoti si automobili
    Ka pats isivaizduoji, kad reikia patobulinti ? Siaip si masina netinka tuning'ui, na isskyrus didesnius ratus, ar spoileri virs galinio stiklo
    Nebent is kuklesnes komplektacijos - "pritempti" prie maximumo (Limited) ?!

  4. #4
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Pritempinėti prie geresnės komplektacijos, manau, tikrai neverta, geriau parduoti ir nupirkti tai, ko nori.
    Tiuningą gal turėjai mintyje spoilerį gale ir slenksčius, kaip nuotraukoje:
    26632620002_large.jpg
    Vaizdas man patinka, tačiau dėl praktiškumo labai abejoju. Šiaip ketvirtukai pasižymi tikrai neprastu pravažumu net ir FWD, o slenksčiai asmeniškai man trukdytų... Va pavyzdys kaip kitoje mašinoje slenksčiai labai trukdė:

    Nesidomėjau, bet sako vaoyagerių slenksciu ir spoileriu yra laužynuose, ne brangiau už pinigus. Čia mopar original tiuningas.
    Dar žibintus galinius galima pakeisti, bet kažkaip gražesnių už originalius neteko sutikti. Priekinių irgi kažkaip nėra pasirinkimo, nebent pačiam konstruotis, dėti linze, led ir t.t. Man patiko kaip Aidas buvo padaręs:

    P.S. Tiuningui tinkamos visos mašinos, tik su skoniu. Mėlynai šviečiantys purkštukai ant Voyagerio nesižiūri
    Paskutinį kartą taisė Gytman : 2011.12.12, 23:28
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #5
    Trioškis
    Svečias


    O tai spalvotom švieselėm mirksintys ratų gaubtai, "pelekas" ant stogo, aliuminizuoti kilimėliai, aliuminio antdėklai ant pedalų, įvairiom spalvom žybsintis papildomas "Stop" žibintas, blizgančios oro paėmimo grotelės ant variklio dangčio, magiškasis užrašas "TURBO" ir t.t. - irgi nesižiūri?

  6. #6
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    http://www.automoderna.lt/?l=lt Kazkada pas juos buvo galerejoj juodas IV-kas su tiuninguotu galiniu ir priekiniu(lesiniu,juodu) zibintu su spoileriu ir didesniu sopinduliu chromuotu ratu.... Tai va modestas gali jiems paskambinti ir suzinuoti, bet kaina bus ne maza......nu ir musu minivenai daugiau skirti komfortui o ne tiuningui.....
    P.S.
    gali pastatyti slenkscius nuo djipo kaina nauju yra ir nuo 300Lt iki 700Lt plius darbas,bet jie irgi nelabai reikalingi

  7. #7
    vidas
    Svečias


    sveiki. ne Lietuvoj maciau grazu tiuninguota voygeri. Itariu ten viskas ranku darbo, idealu, skoninga. plastmases ant sparnu- antsparniai, na tipo kaip pas opel zafiras, nisanus, seniau dedavo ziguliams. Klausimas- ar gal kas mate zino apie butent toki dalyka, kur gaut, kas daro ir t.t. ???? Seniasniam nei 10m auto tai jau darosi aktualu ir del arku rudijimo.

  8. #8
    Vitalijus 771
    Svečias


    zmones kaip puosia savo auto http://www.cardomain.com/

  9. #9
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius vidas Žiūrėti skelbimus
    sveiki. ne Lietuvoj maciau grazu tiuninguota voygeri. Klausimas- ar gal kas mate zino apie butent toki dalyka, kur gaut, kas daro ir t.t. ????
    Turbut pats numanai, kad tam reikalui reikes skirti tukstancius, kas automobiliui apie 10 metu patampa nelabai ir logiska
    Jei darysit garaziukuose, uz kelis simtus.... - rezultatas gali buti toks (snd maciau Aleksote )
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  10. #10
    vidas
    Svečias


    nea, Zydriau, gal ir neaiskiai suformulavau klausima, mane domina TIK tos plastmases arkoms

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •