Puslapis 1 iš 8 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 75

Gija: Radijo atkodavimas, automagnetolos problemos

  1. #1
    Michael
    Svečias


    Post Radijo atkodavimas, automagnetolos problemos

    Sveiki,

    gal kas gali padeti suzinoti, kur gauti Chrysler Voyager 2000m radijo koda. Pirkome masina jau su neveikianciu - sako, kad buvo nusedes akumuliatorius ir reikia dabar radija atkoduoti. Gal kas gali padet?

  2. #2
    raimmis
    Svečias


    as Vilniuj nuvariau, prie juozapo kazkada buvo servisas, pasakiau auto kebulo nr jie po poros valandu paskambino, padiktavo ir viskas tiko, ten ivaziavimas is laisves prospekto

  3. #3
    provokator
    Svečias


    pala pala ne viena karta karta buvau isemes ir niekas neuzsikodavo. as isvis nezinojau,kad jie su kodais buna. kiek skaiciau tai niekur neuzsiminta apie tai,kad buna su kodu

  4. #4
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    pala pala ne viena karta karta buvau isemes ir niekas neuzsikodavo. as isvis nezinojau,kad jie su kodais buna. kiek skaiciau tai niekur neuzsiminta apie tai,kad buna su kodu
    Tai kad magai skirtingi yra, gali pažiūrėti čia: http://www.signalas.lt/atkodavimas.php?gamintojas.5
    Pas mane irgi be kodavimo, o teko sutikti europinius tų pačių metų, o modeliai kiti ir su kodine apsauga. Beje, matau kad jie teikia atkodavimo paslaugą.
    Paskutinį kartą taisė Trioškis : 2011.11.26, 09:48 Priežastis: Papildymas

  5. #5
    Michael
    Svečias


    Pas mane irgi be kodavimo, o teko sutikti europinius tų pačių metų, o modeliai kiti ir su kodine apsauga. Beje, matau kad jie teikia atkodavimo paslaugą.[/QUOTE]

    Labai aciu. Pabandysiu susisiekti. Duosiu zinot, ar pasiseke

  6. #6
    Michael
    Svečias


    Tai va - 50Lt palengvejo pinigine ir automagnetola atkodavo. Bet reikejo vaziuoti pas meistra, nes Chrysler'iui internetu kazkodel tokios paslaugos firmos tuo uzsiiminejancios neteikia. http://www.signalas.lt/atkodavimas.php?gamintojas.5 bande, bet sake, reikia vaziuot pas juos. O mes Vilniuje. Yra dar viena internetinis pusl. www.atkodavimas.lt (magnetolu atkodavimas internetu), bet Chrysleriu magnetolu neatkoduoja. O apskambinus kazkur apie 4 audio/video taisyklas, kainos panasios - apie 50-60Lt. Cia jeigu kam ateityje prireiktu

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Tikiuosi koda dave
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Paulius99
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Kaune zinau kur statybininku gatvei prie macdonaldo, "Zaibas" pastate priesais kauno svara. 2 aukste elektrikas man uz 30lt sutvarke. o kodas buvo 12345 tai juokas eme,.. tik pasmane buvo taip uzblokuotas kad net kodo nebeisejo ivest

  9. #9
    igis
    Svečias


    Prieš vežant atkoduot, išsiimk radiją ir apžiūrėk - gali rasti kodą ant jos ranka užrašytą (man taip buvo).
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.12.05, 23:33

  10. #10
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    šiaip viskas ten elementariai, jei turi reikiamą softa, įvedi duomenis, gauni kodą (aišku jei kažkas nenucreckino gamyklinio).
    Kai man buvo nutikęs užsiblokavimas Signalas.lt paprašė sumokėti 30 ar 50Lt nepamenu...
    Pagooglinau, radau specializuotą forumą, parašiau meilą adminui su duomenimis nuo radijo aparato, tipo:
    Hi, I have a 96 voyager and i change my battery. The radio is asking me a code. Can You help me?
    CHRYSLER CORPORATION Part No Pxxxxxxx-x Data code xxxx Suplier xxxxx s/n x xx xx xxx x xxxxx xxDxxxxxWxx-x bla bla bla Thank you in advance bla bla bla
    ir gavau kodą
    nežinau ar tebeveikia toks bajeris, bet turiu išsisaugojęs tą meilą iš rdecodes @ yahoo.com

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •