Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 56

Gija: Šaltas užsikūrė-užgeso, pasmirdo dujom. Nebeužkuriu.

  1. #1
    mix_stage
    Svečias


    Šaltas užsikūrė-užgeso, pasmirdo dujom. Nebeužkuriu.

    Sveiki,

    Susiduriau su įdomiu variantu. Ketvirtadienio rytą užkūriau, po maždaug minutės darbo, pradejo burbuliuot, netolygiai dirbti. Pamaniau kad nustojo vienas ar du cilindrai dirbti, tai truko apie 15 sekundžių ir užgeso. Smarkiai pasmirdo dujomis, kurios dar jutosi ir vakare atidarius duris. Daugiau neužkūriau. Pamaniau, jog benzinas baigėsi, nors ir buvau pylęs prieš savaitę. Dabar užpyliau 15L ir vis vien neužkuriu, apie 10 sek. starteris sukasi tuščiai, po to pradeda kas antra, kas trecia apsisukima briebti, bet vis vien neužsikuria.

    Šiandien domejausi pas variklistus, ir pas dujininkus. Tai vienas stumia pas tą, kitas pas tą važiuoti. Iškilo klausimas ką daryt ir pas ka vežti mašiną? O gal kas buvo susidūręs su tokia bėda?

    P.S. Meistras pakišo mintį, kad kaltas dujų reduktorius, tačiau ant benzino turėtu kurti. O gal tada dujų kompas sublūdo ir kuria automatiskai ant dujų? Kuro siurblys burzgia pasukus degimą.

    Taigi, lauksiu minčių.

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Visų pirmiausia- įzoliuočiau dujas visiškai...Kad ir iš dujų baliono..nuo bet kur, kad tik jų nebūtų. Jei siurblys veikia, tai tūrėtų užsikurt benzu, kad ir čiut ilgiau pasukus starterį....Kaži kokio velnio gali būt prisigaudę ten...Jei kuriant dar kokių garsų bus, tada pačiam varikly teks galų ieškot,...Ką čia daugiau..Nieko..

  3. #3
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Dujos taskines?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #4
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Dar pabandyk vesti nuspaudęs gazo pedalą iki dugno.
    Praeitą žiemą man taip buvo, kad užvestas užgęso ir nebeužvedžiau. Vėliau gavau patarimą vesti su nuspaustu gazu iki dugno - užsivedė iškart. Daugiau ta problema nepasikartojo, tai ir nežinau kas prie ko...
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #5
    oleg
    Svečias


    O ka klaidu jokiu nemeta??

  6. #6
    mix_stage
    Svečias


    To Girinis:
    Na siurblys girdisi, kad dirba. Aisku nezinia ar jis pompuoja ar tik burzgia. Na buvo vienas is patarimu atjungti slangutes nuo purkstuku ir kursis ant benzino. Teks jau savaitgali bandyti sita reikala atlikti.

    To Arnas:
    Taip dujos taskines.

    To Gytman:
    Aciu uz patarima, butinai pabandysiu. Kurdamas bandziau spaudyti iki puses pedala, taciau nesigavo. Bandysim nuspausti iki dugno

    To Oleg:
    Vat kas ir idomiausia, jog klaidu jokiu nemeta. Tik kai nusedo akumuliatorius, kuriau nuo kitos masinos, tada pradejo rodyti ta: 1684 ar kokia ji ten. Tai nieko tokio. O vat man mintis irgi kilo, kad jei kas tai is kart klaida meta.

    Toliau itariam dujas?

    P.S. Dujininkai iki siol priziureja mano duju iranga, veja i servisa is pradziu uzsikurti benzinu, po to ieskoti duju gedimo. Gal laikas keisti dujininku servisa...

  7. #7
    oleg
    Svečias


    na jeigu klaidu nera tada gedimas mehaninis/O del duju nuvarik pas Slava,man jis sutvarke ta ka kiti dujininkai negalejo!!

  8. #8
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Kai vesi nebijok palaikyt gazo nuspaudęs iki dugno. Net manuale parašyta kad tai kaip ir avarinis užvedimas kai nesiveda

  9. #9
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Gal paprasciausiai masina uzgeso ant duju, o dabar reikia pries vedant nurodyti (ijungus degima paminkyti duju jungtuka), kad vestusi ant benzo?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #10
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Jo, dar irgi variantas vesti laikant nuspaudus duju mygtuką
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •