Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 71

Gija: Apie ABS bedas ir ju salinima

  1. #21
    Akela
    Svečias


    Nu jo, kai pasiskaitai kai kuriuos klausimus, tai
    Gal kazkam jau teko ka nors panasaus burti???, nereiktu man knistis
    Is kitos puses USCO sake gali uzsakyti nauja zieda ir tada pakeitus tikrai problemos neliktu. Nors ziedo kaina apie 50 lt., o visa granata 130 lt. Tad gal geriau visa granata imti- pasikeisti ir nesukti galvos?
    Paskutinį kartą taisė Akela : 2014.03.17, 13:22

  2. #22
    rimvius
    Svečias


    Sveiki.neskubėk pirkt,tos granatos.pasidaryk dar kartą ABS diagnostiką.Pasižiūrėk ar tikrai,liko mechaninė klaida.Kad nebūtu atsiradus elektrinė.Aš irgi vargstu su tuo ABS.Nusprogo,jau 3 rato daviklis.

  3. #23
    Akela
    Svečias


    Tai "paknaibius", pakeitus granatos zieda gali dingti mechanine klaida ir atsirasti elektrine- daviklio klaida? Viena gala tvarkai, kitas genda???
    Paskutinį kartą taisė Akela : 2014.03.17, 13:25

  4. #24
    rimvius
    Svečias


    Paprasciausiai pasitikrink ar liko mechanine klaida ir ar tam paciam rate.tada matysi,ka daryti toliau.

  5. #25
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Akela Žiūrėti skelbimus
    Tai "paknaibius", pakeitus granatos zieda gali dingti mechanine klaida ir atsirasti elektrine- daviklio klaida? Viena gala tvarkai, kitas genda???
    Taip gali.

  6. #26
    Akela
    Svečias


    Jop... tai modeliai Nors siandiem zmona parvaziavusi sake, kad jau ta ABS lampacka nedege. Viliuosi, kad susitvarke

  7. #27
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na sorry kad isiterpiu, su IV neturiu daug patirties, bet kad diagnostika parodytu "mechanine" klaida.... Nu nzn... Matomai rodo kad vieno daviklio signalai dingsta arba jie neatitinka nustatytu parametru. Todel taip pat sekmingai gali buti problema tiek su ziedu tiek su paciu davikliu ar kontaktais el. grandineje.
    Kazkur buvau skaites kad lei ant paguldyto ziedo padeti popieriu ir ant jo paberti metalo drozliu, greit galima pamatyti ar ziede visi segmentai geri pagal drozliu issidestyma.

  8. #28
    Akela
    Svečias


    Neišgėręs, nesuprasi
    Šiandien jau vėl dega ABS lempa kartu su rankinio lempa

  9. #29
    rimvius
    Svečias


    Sveiki.jei su rankinio lempa,tai grybauja dviejų ratų davikliai.daryk diagnostika ir pamatysi,kame bėdos.man buvo tas pats.Tai keičiau du ratų daviklius.

  10. #30
    Akela
    Svečias


    Tai taip ir buna, kad:
    1. dega vien tik ABS lemputė;
    2. dega ABS kartu su rankinio lempute;
    3. nedega niekas.
    Ir tai vyksta nuolat. Viena diena vieni simptomai, kita kiti.
    Dar prieš keičiant žieda diagnostika dariau dviejose vietose. Ir pirmoje, ir pas Bosą rado tą patį gedimą. Pakeičiau granatos žiedą ir nusprogo abu ABS davikliai? Ar sugedo dar kažkas tai? O gal diagnostika melavo?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •