Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 34

Gija: Kilimėliai

  1. #11
    karolis
    Svečias


    Citata Autorius arturelis2529 Žiūrėti skelbimus
    Išreikšiu savo nuomonę kokius kilimėlius naudoju aš gal kam patiks idėja. Nepatiks nenaudokit. Atradimą padariau kai neradau reikiamų kilimėlių. Pradėjau galvot kaip čia pigei prasisukus. Kad nemokėt kosmosinių kainų ir kad mašiną būtų legviau prižiūrėt. Nuvažiavau į automobilių turgų ir išsirinkau paprastus turginius priekinius guminius kilimėlius, juodus su borteliu. Universalius kuriuos reikalui esant galima šiek tiek apsikarpyti. Svarbiausia nenukirpti bortelių. Na priekis kaip ir priekis viskas ašku. Galas pamatavau tuos pačius priekinius suguldytus šonu. Ogi liuks. Ten kur daiktadežė net išėmimas tinka. Atgal į turgu ir paėmiau dar 4. Taigi 6 priekiniai universalūs kilimėliai ir visas auto išklotas. Na truputį kur reikia padirbėjau žirklėmis.
    1 kilimėlis 15 Lt. kažkur bijau pameluoti. Viso 90 lt. Atrodo pakankamai padoriai. Kaip sako durnius nesupras protingas nieko nesakys. Beje pas mane ketvirtukas.
    As saviskiui paemiau gariunuosi irgi kazkas gavosi apie 90 lt ~ , tik ilgai deretis teko,kad isardytu viena komplekta, emiau viena universalu komplekta smelio spalvos kur yra priekiniai vairuotojo ir keleivio kilimeliai ir didelis per visa salona grynai minivenui (plius graziai prasyt moku,viena isarde komplekta ir pardave du ilgus du mazus kilimukus) ,yra vietos suzymetos,issikarpai,kaip priklauso,atrodo liuksiskai,kaip cia buve.....

  2. #12
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    na pas mane guli original kilimai,virsus kilimas o apacia gumine .
    Kažkodėl, originalūs ir man labiausiai įtikę yra. Didelių problem nėr, tik kad parsinešu dažniau skalbt. O ta guma, su savo spygliais, tai super- vasarą neatsispiriu padus pamasažuot

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius karolis Žiūrėti skelbimus
    As saviskiui paemiau gariunuosi irgi kazkas gavosi apie 90 lt ~ , tik ilgai deretis teko,kad isardytu viena komplekta, emiau viena universalu komplekta smelio spalvos kur yra priekiniai vairuotojo ir keleivio kilimeliai ir didelis per visa salona grynai minivenui (plius graziai prasyt moku,viena isarde komplekta ir pardave du ilgus du mazus kilimukus) ,yra vietos suzymetos,issikarpai,kaip priklauso,atrodo liuksiskai,kaip cia buve.....
    Taciau cia ka siulai tai yra guminiai kilimeliai.
    Arostes geri kilimelai as juos naudojau.
    O sitie guminiai kur tu cia rasai irgi neblogas variantas siuo metu tokie pas mane guli, taciau arostes daug grazesni

  4. #14
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Taciau cia ka siulai tai yra guminiai kilimeliai.
    Arostes geri kilimelai as juos naudojau.
    O sitie guminiai kur tu cia rasai irgi neblogas variantas siuo metu tokie pas mane guli, taciau arostes daug grazesni
    gal Arostes kilimėlį į bagažinę teko naudoti? Nusibodo šiukšles šluoti po kiekvieno išvažiavimo kur nors toliau...
    Born in USSR

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    i badazine tuo metu kaip juos pirkau jie dar nesiule.
    Taigi nesu mates ju tokio produkto.

  6. #16
    Gogiman
    Svečias


    PIRKCIAU ORIGINALIUS SVIESIUS MOPAR KILIMELIUS CHRYSLER T&C . 2001-2007M. ( AUTOMATAS) priekinius ir antros eiles. Gal pas ka bus. Originaliu nerandu niekur.


    aciu

  7. #17
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Butu geriau jei skelbimu skiltyje apie tai rasytum
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #18
    crysleris
    Svečias


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Medžiaginius kilimėlius turiu originalius, bet žiemą jie nespės išdžiūti beveik niekada - važinėju mažais atstumais, mašiną laikau kieme.
    Todėl geriausias sprendimas mano atveju žiemai yra guminiai kilimėliai, kuriuos karts nuo karto reikia iškratyti. Town&country konkrečiai pritaikytų guminių kilimėlių neradau nei autokilimeliai.lt, nei aroste.lt. Užmačiau va tokius, kaina 252Lt ketvirtukui, gal truputi didoka, bet MOPAR.
    Su kažkokiais senukiniais nesinori eksperimentuoti, norisi, kad tikrai atitiktų forma.
    Kas ką naudojate, gal kažką gerai tinkančio pritaikėte?

    mano pažistaas tai i masina susidėjo tokius paprastus lauko kilimėlius pintus http://www.parduotuviuiranga.lt/site...es/001%202.jpg (jei iziuresit).

    siaip labai geri kilimeliai. ivairiu dydziu yra ir pan.

  9. #19
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Užmačiau va tokį kilimėlį. Tik forma nuotraukoje kažkokia ne tokia
    http://pigu.lt/auto_prekes/auto_prek..._01?id=3265580
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  10. #20
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gogiman Žiūrėti skelbimus
    PIRKCIAU ORIGINALIUS SVIESIUS MOPAR KILIMELIUS CHRYSLER T&C . 2001-2007M. ( AUTOMATAS) priekinius ir antros eiles. Gal pas ka bus. Originaliu nerandu niekur.
    jeigu kalba eina apie kilimelius kaip ir kilimas pilkos spalvos tik is apacios guma su digliais tai zinau kur,tik kaina pasiulyk gera ir turesi
    Paskutinį kartą taisė BOSAS : 2012.08.19, 12:07

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •