Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: CD neskaito neoriginalių diskų

  1. #11
    crysleris
    Svečias


    na as bandau i verbatim.... (acme mano manymu sh, kiemk turiu, visi nusproge net nenaudojami yra acme)....

    vnz, teks jauciu pirkti originalius cd arba naudoti tuos mp3 priostavkes kur i prikuriteli jungiasi.. nes nieko nebus. jau gaila pinigu darosi, kiek disku sugadintu

  2. #12
    Banginis123
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Reikes bandyti pasikurti savo senoli kompa su senoviniu diskasukiu (max 8x irasymo greitis) ir senute WinOnCD programele. Su sita kombinacija keptus diskus mielai valge visi ikiistoriniai CD grotuvai, dabar kai super duper diskasukiu iskepu, neskaito gamyklinis chrysler magas. Jei nuskaito, tai tik po ilgo sukimo ir tik pirma gabala.
    Siaip jau visada yra rekomenduojama kuo leciau irasineti kompaktus. Tada CD isiraso zymiai patikimiau ir ilgiau tarnauja. O visi tie ale greitai irasantys CD-RW tai kaip cia pasakius, labiau marketingas. Siaip niekad neirasineju CD greiciau nei 12-16x

  3. #13
    wongas
    Svečias


    Pakūriai senuką kompą ir įrašiau 4 greičiu. Dabar pradėjo groti. Vualia.....Ir sunkiai, bet paėmė iš karto.

  4. #14
    renka
    Svečias


    beja,gal kas turit pasijunge neoriginaliai magei valdyma nuo vairo? pas mane Alpine.turbut kazkokio adapterio reiketu

  5. #15
    Suirdua
    Svečias


    Pabandyk įrašyti CD EXTRA formate ir viskas bus gerai, beje sėkmingai skaito net ir ACME diskus.
    cd-extra.jpg

  6. #16
    crysleris
    Svečias


    Dėl originalaus grotuvo (ar galima pakeisti i mp3)

    Dabar originaliam grotuve CD diska gali deti tik Audio. ne mp3. (na pas mane isvis negroja, nes kazkodel nepripazista savo keptu CD, nors atrodo ir visais variantais isbandziau, ir net pirktu Cd ne visus pripazista, vat uzsienyje pirkti, visi groja)....

    Gal yra originaliu Cd kur mp3 grotu? kad toks pats grotuvas chrysleryje, tik kad mp3 skaito? bet jaučiu čia aš iš fantastikos srities... detis neoriginalius visokius nenoriu ir neketinu.

    kas abidniausia, pas mano paizstama yra identiska masina, tik jau usa kilmes, tai cd skaito visus (na ne mp3 tik). ir jam to cd net nereikia, o man kur reikia, kur naudoju, ten neskaito. nors imk ir lupkis, bet negi ardysi.

  7. #17
    crysleris
    Svečias


    dekui Suirdua....

    reikalai šiek tiek pajudėjo.įrašius CD extra režimu (mažiausiu įmanomu režimu 8x kiek leido), chrysleris bent pradėjo skaityti ir groti CD. tiesa, pradžioje skaito ilgokai (kokią 20 s), pradeda groti. viskas ok. pereinant i kita daina skaito 5 s. Tiesa, pats nieko negali daryti. jei pradesi pats keisti dainas (kitos dainos parinkimas vel uztruks 20 s), o jei padarysi random dainas, tai dar ilgiau. todel jei isirase, turi nejundint. pats keicia greiciau.

    tiesa, del tokio leidimo, baisu, kad gali neatlaikyti grotuvas, nes matyt lazeris dirba visu pajegumu...

    bet bent jau pajudejo kazkas. reikes irasymo variantus isbandyti. o gal visgi nereikia leciausi greiciu rasyti.

    dar pradedu itarti, kad reikes isbandyti ant kito kompiuterio irasyti, gal visgi ir nuo kompiuterio grotuvo dar priklauso.

  8. #18
    Dainioška
    Svečias


    Na ir aš prisidėsiu su savo bėdomis. Bandžiau įrašyti DVD. Viskas įsirašo, net ir pasileidžia, bet nėra garso. Įrašą darau NTSC formatu. Ankščiau kai rašiau su senesniais Windows (Windows DVD maker) viskas buvo gerai. Gal žinot kokią įraįymo programėlę, kad rašytų NTSC formatu?

  9. #19
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    jei yra pas tave cd chendzerio valdymo mygtukas tai gali pasiieskot cd chendzerio adaptoriaus, jis jungias vietoj chendzerio, ir i ji jungi usb rakta ir klausai ka nori
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  10. #20
    Rėmėjas sobos avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    44
    Reputacija
    1


    O, gana idomus pasiulymas.
    Bet kiek permeciau akimis, Chrysler'iams nera
    http://www.eqsound.lt
    http://www.eqsound.lt/attachments/10...keitikliai.pdf

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •