Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 27

Gija: CD neskaito neoriginalių diskų

  1. #1
    crysleris
    Svečias


    CD neskaito neoriginalių diskų

    Nesuprantu kas yra. Jau nebezinau ka daryti ir kaip irasyti cd.

    Atsisiunciu muzika. Mp3 formatu. Na irasant kuriu kaip audio diska (net konvertavus i wma formata buvau).... CD grotuvas negroja.... arba labaiiiiii ilgai skaito kiekviena daina.

    Masina Crysler Grand voyager 2002, 3,3. Pazistamas turi Dodge 2004,3,8. identiskas manajam, tik aisku jau amerikoniskas (mano europine). Pas ji kuo puikiausiai skaito.... is karto. pas mane ikisi - nieko.

    Galvojau gal diskai nekokybiski... nusipirkau CD-RW, nes atsibodo gadinti diskus.

    Vel irasiau (aisku kaip iprasta CD, o ne RW....). Tada isvis neskaito - error disk ir ismeta.


    Sakycau gal magas sugedes, bet idejus CD poirkta parduotuveje, viskas veikia kuo puikiausiai.

    Pradeda nervinti, nes pirkti per brangu, o ir negausi visko to ko nori.... o cia isirasai ka nori.

    Gal kas susidure su ta problema? Ar cia visgi mano rankos kreivos?

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Pabandyk i savo naudojama CDR diska irasyti muzika su kitu kompu, pas koki drauga ir ziurek ar jo neskaito taip pat.
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.10.21, 19:39
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Arba to draugo kompaktą pabandyk, pas kurį gerai skaito. Neturejau IV jokių problemų nei su CD grotuvu, nei su changeriu (su Europa susidurti neteko) skaito visus audio cd.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #4
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius crysleris Žiūrėti skelbimus
    Nesuprantu kas yra. Jau nebezinau ka daryti ir kaip irasyti cd.

    Atsisiunciu muzika. Mp3 formatu. Na irasant kuriu kaip audio diska (net konvertavus i wma formata buvau).... CD grotuvas negroja.... arba labaiiiiii ilgai skaito kiekviena daina.

    Masina Crysler Grand voyager 2002, 3,3. Pazistamas turi Dodge 2004,3,8. identiskas manajam, tik aisku jau amerikoniskas (mano europine). Pas ji kuo puikiausiai skaito.... is karto. pas mane ikisi - nieko.

    Galvojau gal diskai nekokybiski... nusipirkau CD-RW, nes atsibodo gadinti diskus.

    Vel irasiau (aisku kaip iprasta CD, o ne RW....). Tada isvis neskaito - error disk ir ismeta.


    Sakycau gal magas sugedes, bet idejus CD poirkta parduotuveje, viskas veikia kuo puikiausiai.

    Pradeda nervinti, nes pirkti per brangu, o ir negausi visko to ko nori.... o cia isirasai ka nori.

    Gal kas susidure su ta problema? Ar cia visgi mano rankos kreivos?
    Reikia rasyti kuo mazesniu greiciu, wma formatas netinka, nes tai is esmes tas pats kas mp3. Turi buti, berods, wav. O CD-RW nenuskaito dauguma grotuvu kurie groja tik cd.

  5. #5
    aprioris
    Svečias


    arba flac formatas

  6. #6
    Zydrius
    Svečias


    Pritariu Plymouth'ui del irasymo greicio, turi buti kuo mazesnis. Taip pat nereiketu pirkti paciu pigiausiu CD (visokios acme's, LG...)

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    WAV yra naturalus audioCD formatas. Nebutina jokiu FLAC. Nebent tiesiog turi tokia pradine medziaga...
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.10.21, 20:46
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Pritariu Plymouth'ui del irasymo greicio, turi buti kuo mazesnis. Taip pat nereiketu pirkti paciu pigiausiu CD (visokios acme's, LG...)
    Nesenai irasinejau viena diska su WAV failais x2 greiciu. Voyagerio magui tai nepatiko...labai sunkiai nuskaito, ilgai galvoja. O namie Philipso balalajka groja kaip pasiutus. Irasiau ta pati, i toki pati CDRa x8 greiciu - pradejo groti ir voyageris.
    Todel kilo kelios mintys.
    1. Gal ne visiem irasymo irenginiams "patinka" irasineti labai letai. Jug jie skaiciuoti irasymui diziuliais greiciais. Suletindami duomenu perdavima, gal priraso dar daugiau klaidu nei butu ant didesnio greicio arba neteisingai isdegina duomenis...?
    2. Gal tai sutapimas, bet mano irenginiui nelabai patinka butent sio gamintojo (Verbatim) tusti CDR diskai - ne pirma karta turiu problemu su irasymu juose. Iki siol neskaitymu ar erroru rant nera buve. Rasydavau tik i SONY laikmenas (o jos dabar baigesi). Gal...tsakant...tiesiog per daug "ispindejau?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #9
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Aš rašau tik į Verbatim ir finalaizinu visada kažkodėl. Rašau su NERO express standartiniais nustatymais (make audio cd ir viskas, niekur nelendu). Groja visur ir visada. Su acmes kompaktais pasimokiau (ypac DVD) - kai 2 iš 10 diskų išmeta lauk nepabaigus rašymo, tai supranti, kad iš tiesų Verbatim ir pigiau, ir galvoj mažiau žilų plaukų. Apie Sony diskus nieko negaliu pasakyti, bet laikausi nuomonės, kad visko labai gerai gaminti neįmanoma: electrolux tegu daro šaldytuvus, miele skalbiankes, verbatimas kompaktus, o daewoo mikrobanges
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  10. #10
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Reikes bandyti pasikurti savo senoli kompa su senoviniu diskasukiu (max 8x irasymo greitis) ir senute WinOnCD programele. Su sita kombinacija keptus diskus mielai valge visi ikiistoriniai CD grotuvai, dabar kai super duper diskasukiu iskepu, neskaito gamyklinis chrysler magas. Jei nuskaito, tai tik po ilgo sukimo ir tik pirma gabala.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •