Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 17 iš 17

Gija: Kaip užprogramuoti durų auto užsirakinimą?

  1. #11
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Virsutiniu kompo konsoliu buna keli tipai. Ne visuose duru uzrakinimo funkcija valdosi. Pas tave matyt jos nera. Paprasyk, kad Aprioris, Ramuz arba Zenka nufotkintu skydeli su klausimu "Doors auto unlock: Y/N" .
    Vakar važiuodamas iš vilniečių susitikimo nutariau paspaudinėti kompą ir paieškoti tų trūkstamų funkcijų. Pasirodo meniu punkte "use factory setings? Y" pakeitus i "No" atsiranda papildomi meniu punktai: duru automatinis užsirakinimas, atsirakinimas sustojus, garsinis signalas užrakinant, posūkiai užrakinant ir dar kažkas. Taip kad kompas pas mane pilnas, o ar būna nepilnų - nežinau.
    Dieną bandžiau pultelio pagalba atjungti pyptelėjimą užrakinant - nepavyko, matyt kažką ne taip dariau. Per viršutinį kompą daug paprasčiau
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #12
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Vakar važiuodamas iš vilniečių susitikimo nutariau paspaudinėti kompą ir paieškoti tų trūkstamų funkcijų. Pasirodo meniu punkte "use factory setings? Y" pakeitus i "No" atsiranda papildomi meniu punktai: duru automatinis užsirakinimas, atsirakinimas sustojus, garsinis signalas užrakinant, posūkiai užrakinant ir dar kažkas. Taip kad kompas pas mane pilnas, o ar būna nepilnų - nežinau.
    Pas kai kuriuos net tokio punkto meniu "use factory setings? Y" nera .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #13
    Audriuskkk
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Pas kai kuriuos net tokio punkto meniu "use factory setings? Y" nera .
    As irgi kazkaip neisikertu kur tai rasti ?

  4. #14
    arturelis2529
    Svečias


    Pas mane 2005 grnad voyager limited viskas programuojasi ant stoge esančių mygtukų kaip rašė Arnas. Tik man ta funkcija nelabai jau ir patinka, nes sustojus tos durys taip ir neatsirakina. Turiu pats atrakinėt. O kas dėl vaikų tai tų durų gale ir taip pas mane neleidžia atidaryt kol nepastatau ant "parkingo" (pas mane automatas) labai jau gudri mašina.

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    ta funkcija dar programuosi per 3 raktelio pasukimus ir paspaudus uzrakinima.
    Poste Nr. 6 yra failas su instrukcija issamiau

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius arturelis2529 Žiūrėti skelbimus
    Pas mane 2005 grnad voyager limited viskas programuojasi ant stoge esančių mygtukų kaip rašė Arnas. Tik man ta funkcija nelabai jau ir patinka, nes sustojus tos durys taip ir neatsirakina. Turiu pats atrakinėt. O kas dėl vaikų tai tų durų gale ir taip pas mane neleidžia atidaryt kol nepastatau ant "parkingo" (pas mane automatas) labai jau gudri mašina.
    Tai jei eina nustatyti autouzrakinima, pakeiskite, kad jis neveiktu arba isijungtu automatinis atrakinimas (Autounlock: Y).
    O elektriniu duru atidaryti niekada neleis kol neperjungsite pavaru dezes ant P. Taip jau yra, ir mano nuomone, padaryta teisingai
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #17
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Tai jei eina nustatyti autouzrakinima, pakeiskite, kad jis neveiktu arba isijungtu automatinis atrakinimas (Autounlock: Y).
    O elektriniu duru atidaryti niekada neleis kol neperjungsite pavaru dezes ant P. Taip jau yra, ir mano nuomone, padaryta teisingai
    viskas teisingai tik duris atidaro ant P ir N padeciu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •