Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 57

Gija: Žvakės

  1. #11
    stasys.m
    Svečias


    Na gerai , parasysiu kaip parinkau. Pagal Bosch kataloga siulomos paprastos Super plus zvakes yra WR10LCV+ , platinines zvakes yra siulomos (kazkodel) jau 1 numeriu saltesnes t.y. su skaiciumi 9 vietoj 10 pvz. WGR9DQP - tai ar reikia stebetis, kad paprastos zvakes tiesiog "sudega" su dujomis? Tikriausiai zinote, kad "nedaspaustos" dujos t.y. esant per mazam suspaudimo laipsniui, dega leciau, del ko zinoma ir dega ismetimo voztuvai o kartu ir perkaitinamos zvakes. Del to reikia deti biski saltesnes ir psio pvz. WR9LCV+
    Nepamirskit, tai tinka tik vazinejant dujomis ir pardavejams gedingai zema kaina, todel jie bandys bet kokia kaina jus perkalbeti - kad jums reikia pirkti pacias brangiausias ir "geriausias" zvakes...

  2. #12
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kiekvienas gamintojas savo zvakiu karstuma zymi savaip.

  3. #13
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius stasys.m Žiūrėti skelbimus
    Na gerai , parasysiu kaip parinkau. Pagal Bosch kataloga siulomos paprastos Super plus zvakes yra WR10LCV+ , platinines zvakes yra siulomos (kazkodel) jau 1 numeriu saltesnes t.y. su skaiciumi 9 vietoj 10 pvz. WGR9DQP - tai ar reikia stebetis, kad paprastos zvakes tiesiog "sudega" su dujomis? Tikriausiai zinote, kad "nedaspaustos" dujos t.y. esant per mazam suspaudimo laipsniui, dega leciau, del ko zinoma ir dega ismetimo voztuvai o kartu ir perkaitinamos zvakes. Del to reikia deti biski saltesnes ir psio pvz. WR9LCV+
    Nepamirskit, tai tinka tik vazinejant dujomis ir pardavejams gedingai zema kaina, todel jie bandys bet kokia kaina jus perkalbeti - kad jums reikia pirkti pacias brangiausias ir "geriausias" zvakes...
    Gerai. Pasakysiu, kaip pats renku. Du kart gyvenime pirkau Ch platinines. Ir dar nei vienos lauk neišmečiau(senas pasilieku, kažkodėl,gal pravers). Per 10 ar 15 metų. Neišdegė nei vienas vožtuvas ir nei viena žvakė. Pernai žiemą, pasitaikė proga susisukt žvakes be vargo, tai iš savo panaudotų pasirinkau gražesnes, nors cypiantys didmeistriai aiškino, kad reik pirkt naujas ir liepiau susukt. Rami galva....

  4. #14
    stasys.m
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Kiekvienas gamintojas savo zvakiu karstuma zymi savaip.
    Tai savaime suprantama, as tik pavyzdi pademonstravau, siaip pries renkantis konkretu gamintoja reikia pasidometi kaip zymimas zvakiu karstumas, nes pardavejai to tikrai nezino ir tik peciais guzcioja kai paprasai vienu numeriu saltesnes zvakes negu priklauso

  5. #15
    oleg
    Svečias


    Ira gamintojo rekomendojamos zvakes/ nereikia isradinet dvirati.

  6. #16
    provokator
    Svečias


    o kur man susizinot kokios pvz man reikalingos? nes su pardavyklom nekokie reikalai. nuejus i viena paraso viena koda,taciau neturi vietoj,su tokiu kodu nueini i kita-vos ne pirsta prie smilkinio sukineja,sako ne is toli nepanasios kokiu reikia... auto town&country 2000 metu,3.8 matariukas,134 kw

  7. #17
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    o kur man susizinot kokios pvz man reikalingos? auto town&country 2000 metu,3.8 matariukas,134 kw
    Labai rekomenduotina CHAMPION platina.
    Jei nuo 1991m. RN14PMP5 http://www.championsparkplugs.com/re...p?AAIA=1361696
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.10.28, 11:19

  8. #18
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    o kur man susizinot kokios pvz man reikalingos? nes su pardavyklom nekokie reikalai. nuejus i viena paraso viena koda,taciau neturi vietoj,su tokiu kodu nueini i kita-vos ne pirsta prie smilkinio sukineja,sako ne is toli nepanasios kokiu reikia... auto town&country 2000 metu,3.8 matariukas,134 kw
    atsidarai kapota ir randi lipala.. ant jo zvakes koda...

  9. #19
    provokator
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    atsidarai kapota ir randi lipala.. ant jo zvakes koda...
    logiska. eisiu daryti kapoto

  10. #20
    kristopas
    Svečias


    viespatie augkstielnikas nulauziau zvake!!!!! ka dabar daryti?????

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •