Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 35

Gija: Diržas generatoriaus ir apsauga

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.06.26
    Vietovė
    Marijampole
    Įrašai
    51
    Reputacija
    1


    Diržas generatoriaus ir apsauga

    Sveiki.Norečiau paklausti tokio gal ir kvailoko klausimo.Ar turi buti generatoriaus diržo apsauga Dodge grand caravan 2002m 3,8 l?Vienas meistras sake kad kaip ir turetu buti,tai dabar kaip ir pasimeciau,nes pas kitus auto kiek esu turejes,tai nebuvo.

  2. #2
    oleg
    Svečias


    pas mane nera/ ir kiek zinau neturi buti

  3. #3
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Zygis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki.Norečiau paklausti tokio gal ir kvailoko klausimo.Ar turi buti generatoriaus diržo apsauga Dodge grand caravan 2002m 3,8 l?Vienas meistras sake kad kaip ir turetu buti,tai dabar kaip ir pasimeciau,nes pas kitus auto kiek esu turejes,tai nebuvo.
    O pas mane buvo, yra net specialios skylės apsaugos tvirtinimui. Apsauga labai padeda drėgnu oru, važiuojant per balas.

  4. #4
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius ru22 Žiūrėti skelbimus
    O pas mane buvo, yra net specialios skylės apsaugos tvirtinimui. Apsauga labai padeda drėgnu oru, važiuojant per balas.
    Manęs kažkodėl negelbėja ta apsauga... nukritusį diržą uždėjinėjau jau kokius 4 kartus...

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    reiskias turi bedu su skivais ir guoliais

  6. #6
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    reiskias turi bedu su skivais ir guoliais
    Šiandien uždėjinėjau nukritusį diržą jau 5 kartą..Darosi baisu išvažiuoti lietui lyjant. Apžūrėjau atidžiai dar kartą škyvus, išklibinau guolius. Nieko įtartino. O įtempėjas gal kiek per silpnai tempia diržą. Kokia jėga spaudžiant kiek turi įlinkti diržas? Arba kaip pamatuoti jo tinkamumą? Kiek maždaug dabar naujas įtempėjas kainuoja? (3,3 mano variklis, 1998)

  7. #7
    Girinis
    Svečias


    Paieškok, nusipirk skriemulį su apsaugom nuo diržo kritimo. Apie 30 lt, naudotas.

  8. #8
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Šiandien uždėjinėjau nukritusį diržą jau 5 kartą..Darosi baisu išvažiuoti lietui lyjant. Apžūrėjau atidžiai dar kartą škyvus, išklibinau guolius. Nieko įtartino. O įtempėjas gal kiek per silpnai tempia diržą. Kokia jėga spaudžiant kiek turi įlinkti diržas? Arba kaip pamatuoti jo tinkamumą? Kiek maždaug dabar naujas įtempėjas kainuoja? (3,3 mano variklis, 1998)
    Nibeloj įtempėjas 195 Lt. Bet nesu tikras, kad senasis blogas. Tiesiog atrodo, kad diržas įtempiamas per maža jėga. Kaip nustatyti? Ranka suėmus už viršutinėje dalyje esančio diržo ir traukiant diržas išlinksta kokius 2 cm.

  9. #9
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Kažkada į FB buvau įdėjęs nuorodą kaip galima išspręsti šią problemą. Dariau, žinoma pirkt gal ir nerasi čia Lietuvoj, tačiau gal pavyktų pačiam persidaryt esamą.


  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Na taip cia tai daiktas.

    Bet jei esama sistema gerai tai irgi bedu nekelia, taciau kol ji buna gera tai oiiiii..........

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •