Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 26

Gija: sildymo problemos

  1. #1
    Darukasas
    Svečias


    sildymo problemos

    Sveiki kolegos, arteja ziema , o pas mane atsirado beda su sildymu. sunkiai isyla iki darbo temperaturos , bet ne visada . kartais sildo kuo puikiausiai ,bet kartais uzeina vaziuoji ziuri nukrenta temperatura, nustacius ant karsciausios padeties pucia vos silta ora. termostata buvau isemes , atsidarineja kuo puikiausiai. kur dar ieskoti galu? nekuriant new temos gal kas turit wariklio elktros schemute? aciu

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Tame pačiame termostate. Tik naujame.

  3. #3
    stasys.m
    Svečias


    Is pradziu kas parasyta lyg ir aisku, kai letai isyla variklis - keisk termostata, nes toks termostato darbas - jis leidzia greiciau susilti varikliui, kol variklis dar saltas ausinimo skystis teka "mazuoju" ratu aplenkdamas ausinimo radiatoriu. O veliau parasyta kazkokia velniava: ar tai peciukas nustoja sildyti vaziuojant ar tai variklis nustoja silti - apsispresk. Ausinimo skyscio bent uztenka?

  4. #4
    aprioris
    Svečias


    gal pas jy dujos, ir uzake peciuko slangai , ir nesildo salone.

  5. #5
    Darukasas
    Svečias


    pasikeiciau termostata ir viskas susitvarke Dyzelis ne dujine virykle

  6. #6
    justas
    Svečias


    sveiki. gal galit padet pas mane voyager 3,3l benzas-dujos 97m. neissiaiskinu kaip veikia salono peciukas kuris randasi gale, jis pucia tik i kojas o turetu virsui prie "bailiu" rankeneliu. kaip junginet ji?

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    viskas yra gerai, jei kada teko mokytis fizikos tai siluma kyla is apacios i virsu, o saltis atvirksciai.
    Tai jei reikia putimo pro ten pradek saldyti salona ir jis bus.

  8. #8
    justas
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    viskas yra gerai, jei kada teko mokytis fizikos tai siluma kyla is apacios i virsu, o saltis atvirksciai.
    Tai jei reikia putimo pro ten pradek saldyti salona ir jis bus.
    tai jai paleisiu salta ora tai jis pus virsuje o jai silta tai apacioje i kojas?

  9. #9
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Teisingai, pabandyk pastumdyti šildymo rankenėles ir pats pamatysi, nuo kurios padėties persijungia.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  10. #10
    Zygutis
    Svečias


    Unhappy Pečiukas pučia šalta veja į keleivio puse

    Sveiki susidūriau su dar viena problema , pečiukas visiškai nebešildo keleivio puses , pučia tik šalta vėja tiek į viršų tiek į kojas , nžn ką daryti pas mane šiluma atskirai reguliuojasi keleiviui ir vairuotojui , tai gal visa ta skydeli reikia keisti ? ir labai silpnai i langą pučia vos vos.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •