Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gija: Pirkčiau variklį

  1. #1
    Gazas
    Svečias


    Pirkčiau variklį

    Sveiki, gal kas žinot iš kur galėčiau nupirkt chryslerio (2001-2007m.) 3.8 variklį? Miestas nesvarbu.

  2. #2
    algelis
    Svečias


    Citata Autorius Gazas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal kas žinot iš kur galėčiau nupirkt chryslerio (2001-2007m.) 3.8 variklį? Miestas nesvarbu.
    Sveikas,Kaune tai "minivenas","narepai"(reklama yra musu tinklapy) ir pilnas internetas ardomu automobiliu....autogidas,autopliusas ir t.t

  3. #3
    Girinis
    Svečias


    Jei telefono numeris nebūtų geltonas, būčiau pasakęs. Tris žinau tokius variklius.

  4. #4
    Gazas
    Svečias


    Man irgi pasirodė, kad pilnas internetas, bet kiek skambinau neturi arba nebeturi, nors skelbimai atnaujinti pries dieną ar dvi. Iš visų apskambintų turėjo tik "minivenas", bet norisi turėti bent porą varijantų. Ir kas geriau pirkt iš tokių įmonių,kaip "minivenas" ar pas kokį dieduką privačiai,kur ardo?

  5. #5
    brolisvilkas
    Svečias


    "geltonas" kaip suprantu yra greitas rinkimas g=4 e=3 l=5 ir t.t.

  6. #6
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gazas Žiūrėti skelbimus
    Man irgi pasirodė, kad pilnas internetas, bet kiek skambinau neturi arba nebeturi, nors skelbimai atnaujinti pries dieną ar dvi. Iš visų apskambintų turėjo tik "minivenas", bet norisi turėti bent porą varijantų. Ir kas geriau pirkt iš tokių įmonių,kaip "minivenas" ar pas kokį dieduką privačiai,kur ardo?
    Zmogeliuk, juk sako tau: arba uzsipildyk anketa normaliai, arba neieskok cia nieko.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •