Puslapis 13 iš 19 PirmasPirmas ... 31112131415 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 121 iki 130 iš 190

Gija: Priekiniai žibintai, priešrūkiniai, jų reguliavimas

  1. #121
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Citata Autorius milenijums Žiūrėti skelbimus
    ar galit kas patvirtinti kad priesrukiniu lemputes tikrai h10, nesinori ardyti kad paziureti ar nupirkti netokias kokiu reikia
    p.s. voyager 2002 is italijos
    Tai kad H3 ...

  2. #122
    milenijums
    Svečias


    opa, tai dabar jau du galimi variantai - tai matau tikrai teks ardyti, na bet dekui kad privertet suabejoti - patikrinsiu ir zinosiu 100%

  3. #123
    milenijums
    Svečias


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Tai kad H3 ...
    opa, tai dabar jau du galimi variantai - tai matau tikrai teks ardyti, na bet dekui kad privertet suabejoti - patikrinsiu ir zinosiu 100%

  4. #124
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius milenijums Žiūrėti skelbimus
    opa, tai dabar jau du galimi variantai - tai matau tikrai teks ardyti, na bet dekui kad privertet suabejoti - patikrinsiu ir zinosiu 100%
    ant pačio žibinto turi būti žymėjimas
    Born in USSR

  5. #125
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2014.05.03
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    8
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Reputacija
    1


    Sveiki pas mane uzgeso posukiai ir visas spidometras voyager 2001 galo 2.5crd gal kas gali padeti

  6. #126
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    itarciau aliumini blokeli prie saugikliu dezes kur akumas.

  7. #127
    Gintas252
    Svečias


    Citata Autorius Mariuss Žiūrėti skelbimus
    Sveiki pas mane uzgeso posukiai ir visas spidometras voyager 2001 galo 2.5crd gal kas gali padeti
    Ramiai buna pas mus neaiskumu . Pradzioje atjugti akuma, nuimi "-" klema 5 min. . Prijungi - ziurim - pasikeite bedos ar ne . Rasai .

  8. #128
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mariuss Žiūrėti skelbimus
    Sveiki pas mane uzgeso posukiai ir visas spidometras voyager 2001 galo 2.5crd gal kas gali padeti
    Sveikas, nors vairuoju 3,8 "amerikoną" , bet pačiam neseniai toks atvejis nutiko. Trumpam atjungiau akumuliatoriaus "+" klemą, kad užgesint klaidą skydelyje, pajungiau po kiek laiko ir sėdau važiuot. Užvedžiau variklį, o skydelis tamsus, nė viena rodyklė nepakilo, odometro ir pavarų dėžės tablo nešviečia, posūkiai ir skydelio apšvietimas neveikia, tik raudonai šviečia rodyklių apšvietimas. Priežastis "+" klema, 2001 metų automobilyje klema dar varinė, o varis nors ir geras laidininkas, bet minkštas plastiškas metalas, nuo spaudimo ir veržimo plyšta, taip ir nutiko po keturiolikos metų . Pamačiau iš vienos pusės įtrūkusią klemą ir nutrūkusį oranžinį laidelį, kuris atlieka papildomo skydelio maitinimo funkciją, kaip tik toje pusėje trūkus klemai ir nutrūko laido pajungimas nuo jos.
    Patarčiau pasižiūrėt tokį gedimo variantą, galbūt teko kažką daryt prie akumuliatoriaus arba tiesiog nuo korozijos nutrūko laido jungtis.

    P. S. 2004 metų Dodge Caravan klema jau ne varinė, nors tokios pačios formos, bet kietesnio metalo. Matomai vėliau gamintojų buvo pastebėtas ir ištaisytas toks eksploatacijos metu atsirandantis defektas.

  9. #129
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gintas252 Žiūrėti skelbimus
    Ramiai buna pas mus neaiskumu . Pradzioje atjugti akuma, nuimi "-" klema 5 min. . Prijungi - ziurim - pasikeite bedos ar ne . Rasai .
    Taip pirmiausiai reikia perkdauti ta blokeli.

  10. #130
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2014.05.03
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    8
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Reputacija
    1


    Dekui uz informacija pameginsiu ir pranesiu kaip sekesi

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •