Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 16

Gija: Chrysler Voyager/GrandVoyager/T&C kuro siurblio kolba

  1. #1
    pythoncik
    Svečias


    Chrysler Voyager/GrandVoyager/T&C kuro siurblio kolba

    Sveiki,
    gal kas is forumieciu turi atliekama plasmasine kuro siurblio bake dali. Gal kam buvo sugedes pats siublys ir is sroto pirko kita su visa kolba (atskirai neparduoda velniai )? Reikalas tas, kad ankstesnis mano auto savininkas keite siurbli, dejo neoriginalu (kitaiska). Dar idejo netinkamai ir sugadino pacia plastmasine kolba (daiktas su plude i kuri isistato pats siurbliukas). Dabar turiu gera siurbli, taciau del nesandarios plastmasines kolbos kuras joje nesilaiko ir nubega i baka. Veiksmas Vln, bet jei kaina padori apmokeciau ir siuntimo islaidas
    Papildymas - kalba eina apie Chrysler Voyager IV (2001-2007m.) benzinini kuro siurblio kolba, kiek zinau 3.3 ir 3.8 identiskos. Mano auto 3.8
    Paskutinį kartą taisė pythoncik : 2011.09.06, 15:10

  2. #2
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Turiu kazkur nuo III-uko. Gal tiks? Galiu dykai atiduoti

  3. #3
    pythoncik
    Svečias


    Deja, nuo III-uko netiks...

  4. #4
    Girinis
    Svečias


    100 proc. nedudu, bet tūrėtų tikt pagal mane. Jei tikrai tame bėda tik.

  5. #5
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius pythoncik Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    gal kas is forumieciu turi atliekama plasmasine kuro siurblio bake dali. Gal kam buvo sugedes pats siublys ir is sroto pirko kita su visa kolba (atskirai neparduoda velniai )? Reikalas tas, kad ankstesnis mano auto savininkas keite siurbli, dejo neoriginalu (kitaiska). Dar idejo netinkamai ir sugadino pacia plastmasine kolba (daiktas su plude i kuri isistato pats siurbliukas). Dabar turiu gera siurbli, taciau del nesandarios plastmasines kolbos kuras joje nesilaiko ir nubega i baka. Veiksmas Vln, bet jei kaina padori apmokeciau ir siuntimo islaidas
    Papildymas - kalba eina apie Chrysler Voyager IV (2001-2007m.) benzinini kuro siurblio kolba, kiek zinau 3.3 ir 3.8 identiskos. Mano auto 3.8
    Dabar tik atidziau paskaiciau Kuo cia susije kolbos nesandarumas ir kuro nubegimas i baka? Ta kolba ir taip kiaura kaip retis prie virsaus. Jei benzas nubega i baka, tai benzo zarnynas pro kazkur ora traukia, reiskia turetu purksti benza. Siaip labai abejoju, kad del kolbos tavo bedos.
    Pas mane atliko, nes nupirkau nuo III-uko, o pas mane II-ukas, siurblys toks pat, kolbos skiriasi. Imesk savo kolbos fotke, jei gali.

  6. #6
    pythoncik
    Svečias


    Tvarkau savo T&C pas Arvyda (patirtis su Chrysleriais milziniska, tad jo ziniomis neabejoju). Zodziu, kiniska siurbliuka matomai per jega igrudo i originalia kolba. Dedant originalu siubli pritrukom kai kuriu gumu, salnikeliu.

    Jei magisralei leistu, tai ir benzo kvapas jaustusi ir demes - jokiu pozymiu...
    Purkstukai irgi dirba kaip priklauso...

    Kokie dar pamastymai?
    P.S. speju, kad ne ten tema vistom, prasymas adminams - perkelti kur reikia.
    Thnx

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tai del kokios priezasties tau jo reikia jei viska dirba gerai?

  8. #8
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    pabandyk jiems pasukti (Gal turi tavo detale)...AUTOANGARAS, UAB
    Sodų g. 6,
    Skaidiškės, Nemėžio sen.,
    LT-13269 Vilniaus r. sav.
    Tel.: (8-687) 87445
    Tel.: (8-699) 05703
    Tel./faks. 8 5 2350402

  9. #9
    pythoncik
    Svečias


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    pabandyk jiems pasukti (Gal turi tavo detale)...AUTOANGARAS, UAB
    Sodų g. 6,
    Skaidiškės, Nemėžio sen.,
    LT-13269 Vilniaus r. sav.
    Tel.: (8-687) 87445
    Tel.: (8-699) 05703
    Tel./faks. 8 5 2350402
    Zinoma kontora, bet kaip ir dauguma srotu - parduoda komplekte su paciu siurbliu
    Paskutinį kartą taisė pythoncik : 2011.09.07, 07:53

  10. #10
    pythoncik
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    tai del kokios priezasties tau jo reikia jei viska dirba gerai?
    Uzvedimas nervina - pirma karta gali iki pamelinavimo starteriu sukt - pofig, is ryto ir antras sukimas panasus, is 3-o - s polabarota. Silta is antro karto kaip bitute, 1-as uzvedimas - negrebia. Uzkurus visi parodymai normoj, jokiu klaidu ir pan. Spaudimas 5 bar, ugesinus nukrenta iki 3bar ir kaip ir lieka toks. Dujos tikrintos, viskas kas reikalinga - pakeista (perrinktas reduktorius - buvo parejusi membrana, purkstuku gumos ir t.t.)
    ???

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •