Puslapis 68 iš 79 PirmasPirmas ... 1858666768697078 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 671 iki 680 iš 786

Gija: Gal turit info apie šiuos modelius?

  1. #671
    Tomashokas
    Svečias


    Butent kaip kam patinka.Pvz pas mane seno tipo salonas, darbine masina,tai salone isimtos vidurines kedes ir pagrinde darinejamos sonines durys,viskas lengvai pasiekiama,pradzioj buvau gala isemes,tai svertis per buferi iki vidurines eiles sedyniu kad kazka pasiekt pasirode ne variantas,per gili bagazine.Todel man stow&go tik su dyzeliu,arba deti baliona gale ir daryti kazkoki kieta apdengima jam kad galima butu ant jo kazka normaliai pasidet.
    Dar zinau kas turi isidejes i stow&go gale,bet ne per visa ploti,o per placiaja sedyne,tada susideda visa antra eile ir galine siauroji,galima kazka ilgo vezt arba vienam permiegot,bet reikia dazniau stot kuro pildyti.

  2. #672
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tomashokas Žiūrėti skelbimus
    Butent kaip kam patinka.Pvz pas mane seno tipo salonas, darbine masina,tai salone isimtos vidurines kedes ir pagrinde darinejamos sonines durys,viskas lengvai pasiekiama,pradzioj buvau gala isemes,tai svertis per buferi iki vidurines eiles sedyniu kad kazka pasiekt pasirode ne variantas,per gili bagazine.Todel man stow&go tik su dyzeliu,arba deti baliona gale ir daryti kazkoki kieta apdengima jam kad galima butu ant jo kazka normaliai pasidet.
    Dar zinau kas turi isidejes i stow&go gale,bet ne per visa ploti,o per placiaja sedyne,tada susideda visa antra eile ir galine siauroji,galima kazka ilgo vezt arba vienam permiegot,bet reikia dazniau stot kuro pildyti.
    blin, balionai po vidurinem sedynem, atlenkus telpa 2m pripuciamas dvigulis matracas, cia gal koks sabonio anukas būsi kad netelpi ? nejuokink

  3. #673
    Tomashokas
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    nejuokink
    Kur as rasiau kad kazkas netelpa? Rasau kad MAN patogiau turet per viduri laisva plota,o ne pusiau perlenktas sedynes.O bagazines turis MAN nelabai idomus,ja atidarau pora kartu per savaite,o sonines duris 10 per diena,taigi kaip ir rasyta "kaip kam"

  4. #674
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tomashokas Žiūrėti skelbimus
    Butent kaip kam patinka.Pvz pas mane seno tipo salonas, darbine masina,tai salone isimtos vidurines kedes ir pagrinde darinejamos sonines durys,viskas lengvai pasiekiama,pradzioj buvau gala isemes,tai svertis per buferi iki vidurines eiles sedyniu kad kazka pasiekt pasirode ne variantas,per gili bagazine.Todel man stow&go tik su dyzeliu,arba deti baliona gale ir daryti kazkoki kieta apdengima jam kad galima butu ant jo kazka normaliai pasidet.
    Dar zinau kas turi isidejes i stow&go gale,bet ne per visa ploti,o per placiaja sedyne,tada susideda visa antra eile ir galine siauroji,galima kazka ilgo vezt arba vienam permiegot,bet reikia dazniau stot kuro pildyti.
    Tau varijantas - susirasti 2008-2010 m su Swivel N Go vidurinemis sedynemis, kurios issisega ir bakams nieks apacioj po jomis nemaiso...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #675
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Čia nesąmonė..... Galinės būtinai reikia sudedamos į grindis! Dar stown'go vidurinė eilė, gal ir mažesnės nei senosios sedines, bet važiuoti mieste ir kelionėse patogiai tikrai. Dėl antros eilės ir dujų balionų.... Šitų sėdiniu perdaryti kad būtų nuimamos, mažiau pusvalandį, o paskui užteks 1-2 min be jokių raktų ir galite arba nešti šitų sėdiniu kur reikia arba po ikrauta gabaritini krovinį, vėl juos grąžinti į auto be ne į savo vietą (kol kas). O kada reikės vėl juos bus savo vietoj per min. Man stown'go patinka labai

  6. #676
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Dar variantas statyti viena balioną dugne kur atsarginis ratas (geriau ratas nei balionas bagazinei) o dar viena balioną galima I šoną bagazinei kur domkratas. (stačiai stato yra tokie balionai)

  7. #677
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Vienas nežino ko pats nori.... Kiti bando dviratį išrasti...
    P.S. Geriausiai ant stogo dėti dujų balionus, jai standartiškai statomų balionų vietų neužtenka.....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #678
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Vienas nežino ko pats nori.... Kiti bando dviratį išrasti...
    P.S. Geriausiai ant stogo dėti dujų balionus, jai standartiškai statomų balionų vietų neužtenka.....
    Zalotyje slova..

  9. #679
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    aš tai tarp priekinių sėdynių dėčiau, galima bele kokį diametrą sumest
    ir keleivio triukšmą užstotų, nekomanduotų kad blogai vairuoji

  10. #680
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Tau varijantas - susirasti 2008-2010 m su Swivel N Go vidurinemis sedynemis, kurios issisega ir bakams nieks apacioj po jomis nemaiso...
    Išsegamos buna ir virš 2010m.
    Tik gan retai.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •