Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 20

Gija: Neatleidžia priekinių stabdžių kaladėlių

  1. #1
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Neatleidžia priekinių stabdžių kaladėlių

    Sveiki, problema tame kad kad neatsileidžia priekiniai stabdžiai.Aš pats galvoju kad pagrindinis cilindras knisa protą, bet prieš pradedant ardyt gal išgirsiu ir kitokių nuomonių.

  2. #2
    arunka
    Svečias


    man buvo taip pat,tai uzteko "pramankštint" stumokliukus suporte,išėmiau kaladėles,ikišau porą lentučių plonesnių už kaladėles ir nuspaudžiau stabdžius.poto sustumiau atgal rankiniu budu(su domkrato pagalba),taip kelis kartus pakartojau ir viskas susitvarkė.

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Pas mane irgi klynas keleivio pusej. Supporto stumokliukas uzkepes. Keiciau, bet nepadejo, toks pat buvo Jei bandysi mankstinti, daryk atsargiai - stumokliukai trupa akyse, kai bandai suspausti.

  4. #4
    Zydrius
    Svečias


    Driusa, pas mane yra "irankis" su sriegiu (Bosas leido nusikopijuoti), su juo sukant varzta labai patogu sustumti stumokliuka, nebus jokios galimybes sutrupinti, galiu paskolinti. Dar reikia issiplauti viska (kreipianciasias, ivores), ir prasimankstinti pradziai, generaliskai sutepti specialiu tepalu dalis. Turetu pamacyti.
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.08.20, 09:12

  5. #5
    TomasK
    Svečias


    aš pats susikūriau spec įrankį : du 8 ar 10 varžtus... Naujas stūmuokliukas kainavo 45Lt. Kadangi man užstrigo važiuojant, nutariau iškart pasikeist, o ne laukt antro karto...

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, problema tame kad kad neatsileidžia priekiniai stabdžiai.Aš pats galvoju kad pagrindinis cilindras knisa protą, bet prieš pradedant ardyt gal išgirsiu ir kitokių nuomonių.
    Kai busi netoli prasuk isgirsi ir kitokiu nuomoniu

  7. #7
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Tai gal galima tas kitokias nuomones paviesinti? Yra zmoniu, kuriems taip pat aktualu, tik ne taip netoli prasukti pro sali

  8. #8
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Pas mane buvo tas pats. pagr.st.cilindra perrinkau(visos naujos manzetes)-nepadejo.,perrinkau supporta(su atjungtu stab.zarneliu vaikstojo "su vieno pirsto",o tik pajungus--klinas!). Tai va,paskui radau kas buvo-- banaline uzrudijo homutas,kuris laiko stabd. zarna nuo supporta(homutas prisuktas ar privirintas prie amortiko stojkes).Jis Uzrudijes viduj suspaude zarna ir skystis negalejo normalej gryzti--todel ir buvo klinas.(senam forume apie tai rasiau). Remontas paprastas: su zubilo ir plaktuka padasriau taip, kad kad zarnas lengvai buvo galima prasukti sitam homute,paskui viska nuo rudziu nuvaliau ir pastaciau ji i savo vieta. Ir paskui padariau tas pats su kita priekini rata,nes ten irgi jau zarnas buvo biske prispaustas....nenorejau jau laukti kai bus klinas.

  9. #9
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Ačiū kolektyvas už patarimus bandysiu tvarkyt.Vėliau parašysiu kas ir kaip.

  10. #10
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Na ka viskas kaip ir aišku. Cilindriukai visiškai užkirmyje, teks keisti kitais.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •