Puslapis 6 iš 16 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 159

Gija: Sueuropinimas (priekiniai gabaritai, galinis priešrūkinis su jungikliu, posūkiai)

  1. #51
    bonsai
    Svečias


    Nu svieziausiai tai taip... ale kad ne patys daremes, o pas Autominties elektrikus Minties g. Ar nueit pajunginet sviesas ir paziuret kaip veikia kaip ne???

  2. #52
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius bonsai Žiūrėti skelbimus
    Ar nueit pajunginet sviesas ir paziuret kaip veikia kaip ne???
    Taip, butent to ir prašau. Pažiūrėk su kokiom šviesom veikia: 1) Su gabaritais (turėtų neveikti) 2) Su trumpom (turi veikti) 3) Su ilgom (pagal mane irgi turi veikti).
    Pas elektrikus aš nenoriu, nes man malonumas pačiam prie tokių dalykų krapštytis, plius žinosiu kur ieškot, jeigu kažkas užges
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #53
    raimmis
    Svečias


    Na paziurejau priesrukinis veikia tik su trumpom ir priekiniai gabaritai igrezti ir technikine praejau ( beje pas drauga priekis taip pat padarytas irgi sake be problemu)

  4. #54
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nupirkau gabaritus Agrotiekime po 22,5Lt už vnt su A02 žymėjimu. Yra tokie patys su ausyte (kaip maniškis nuotraukoje) bei be ausyčių. Ten yra ir vizualiai tokių pačių, tik su visai kitokiais žymėjimais - atsiminkite ko jums reikia, jeigu važiuosite pirkt.

    Šitie gabaritai reikia pripažinti yra per stori ir į groteles prie priešrūkinio telpa sunkiai - šiek tiek prasiplečia grotelės (nuotraukoje matosi). Todėl nutariau, kad tuos gabaritus įdėsiu tik ekspertizei, o paskui išimsiu ir į lentyną dviems metams.


    O čia posūkio pakartotojas nuo Zafiros, manau pagal savo formą jis labai gerai tinka voniai.

    Tuom ir baigiau šiandien, išėjau kašio žiūrėt.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #55
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nepamirsk, kad nuo apacios turi buti ne maziau 35 cm. Manau...biski nusidejei...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #56
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Nepamirsk, kad nuo apacios turi buti ne maziau 35 cm. Manau...biski nusidejei...
    Pamatuosiu, bet tai kodėl tada tiko?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #57
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Va cia yra lygiai 35 cm
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #58
    bonsai
    Svečias


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Taip, butent to ir prašau. Pažiūrėk su kokiom šviesom veikia: 1) Su gabaritais (turėtų neveikti) 2) Su trumpom (turi veikti) 3) Su ilgom (pagal mane irgi turi veikti).
    Pas elektrikus aš nenoriu, nes man malonumas pačiam prie tokių dalykų krapštytis, plius žinosiu kur ieškot, jeigu kažkas užges
    1) neveikia su priekiniais gabaritais
    2) veikia su trumpom. bet reikia paspausti papildomai padaryta gal.priesrukinio mygtuka
    3) veikia su ilgom. bet reikia paspausti papildomai padaryta gal.priesrukinio mygtuka

    nuo apacios kaip ir Arnas sake priekiniai gabaritai =35cm, nuo sono pas mane 30cm bet berods turetu buti maziau??????

    ekspertas pezejo, kad reikejo deti europinias lempas. bet kai paaiskinau, kad tada butu reikeje ne tik priekini bamperi europini deti, bet ir galini, nes pas mus eina tos juosteles metalines. tai kazkaip nusileido.

    musu posukiu atkartotojai WV. man jie labiausiai tiko, nes permatomi ir bespalviai kaip ir priekiniai zibintai. be to turejo zenklinima (kurie dar labiau tiko gerai kad apsiziurejau parduotuvej - neturejo zenklinimo).
    Paskutinį kartą taisė bonsai : 2011.09.10, 10:28 Priežastis: informacijos papildymas

  9. #59
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Ačiū Bonsai, darysiu ir aš nuo ilgų bei trumpų, dėsiu du diodus: ant maitinimo nuo trumpu ir maitinimo nuo ilgų


    Pamatavau savo gabaritų aukštį - irgi 35cm
    Mygtuką padariau va taip:
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  10. #60
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Mygtukas turi sviesti oranzine spalva (dazniausiai praeina ir raudona arba geltona)
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •