Rezultatai 1 iki 10 iš 11

Gija: 2.8crd 2004 grandas automato naujos bedos

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ievaldas Žiūrėti skelbimus
    na dar gal anksti sakyti , brt panasu. buves seimininkas nekeite tepalu. Tepalu truko, spalva jau buvo ling juodos spalvos. Pakeitus viska, susitvarke
    Svarbu tinkami tepalai butu, kitaip neuzilgo sulauksim posto su pasekmemis

  2. #2
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2022.04.16
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    na susipyle apie 5.5l i deze. O koks kiekis turi buti ? Suprantu , kad visi sakis , kad pagal sciupa ant uzvestos masinos, bet butent litrazas koks.Ir tas “sciupas” gana neaiskus man “hot” ir “cold” zymes , tai pagal ka ziureti reikia ? iki kokios zymos ?

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ievaldas Žiūrėti skelbimus
    na susipyle apie 5.5l i deze. O koks kiekis turi buti ? Suprantu , kad visi sakis , kad pagal sciupa ant uzvestos masinos, bet butent litrazas koks.Ir tas “sciupas” gana neaiskus man “hot” ir “cold” zymes , tai pagal ka ziureti reikia ? iki kokios zymos ?
    suprask, neimanoma tiksliai pasakyti, kiek pripilti. As pvz supyliau 6 ar 7l, kitas- 4.5l. Man gavosi daugiau, nes masina stovejo priekiu aukstyn. Supili ir tikrini uzvestam varikliui esant. Ir dapili uzvestam varikliui esant. Paprasta. Svarbu butu ATF+4, ne kitokie. O jeigu buvo pajuodave tepalai, reikejo dar ir praplauti sistema. Beje, magnetas irgi turbut buvo ziauriai aplipes?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •