Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Gija: tepalo lygis

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2015.01.09
    Vietovė
    kaunas.lt
    Įrašai
    2
    Reputacija
    1


    tepalo lygis

    Sveiki forumieciai , stai kokia beda nutiko man ,uzsidege tepalo lygio lempute ,galvojau kad tepalo lygis nukrito ,bet pasirodo atvirksciai tepalo lygis pakilo du trys kartus .kas pasidare ar salerka patenka i tepala ar antifrizas .Jusu pamastymai gal kas buvote susidure su tokia problema aciu.

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dalius Žiūrėti skelbimus
    Sveiki forumieciai , stai kokia beda nutiko man ,uzsidege tepalo lygio lempute ,galvojau kad tepalo lygis nukrito ,bet pasirodo atvirksciai tepalo lygis pakilo du trys kartus .kas pasidare ar salerka patenka i tepala ar antifrizas .Jusu pamastymai gal kas buvote susidure su tokia problema aciu.
    Jai atifrizas maišosi su tepalu pasidaro " balta košė " . Jai kuras maišosi su tepalu - tepalas prasiskiedžia ir tampa labai skystas (geriausiai matosi esant šaltam varikliui) , plius jaučiasi stiprus kuro kvapas tepale.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2015.01.09
    Vietovė
    kaunas.lt
    Įrašai
    2
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Jai atifrizas maišosi su tepalu pasidaro " balta košė " . Jai kuras maišosi su tepalu - tepalas prasiskiedžia ir tampa labai skystas (geriausiai matosi esant šaltam varikliui) , plius jaučiasi stiprus kuro kvapas tepale.
    Taip Raimilt sita as suprantu saliarka tepale ir yra ,bet kokiu budu ji ten patenka ar per purkstukus ar dar kazkokiu budu.

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dalius Žiūrėti skelbimus
    Taip Raimilt sita as suprantu saliarka tepale ir yra ,bet kokiu budu ji ten patenka ar per purkstukus ar dar kazkokiu budu.
    Purkštukai - žiedai.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •