Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Gija: 2.4l 2001m apsvietimas

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.01.29
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    3
    Reputacija
    1


    2.4l 2001m apsvietimas

    Sveiki visi. Turiu 2001m voyageri. 2.4l,108kw. Nuo pat nupirkimo neveikia prietaisu skydelio apsvietimas(tachometras sviecia ir simboliai sviecia). Taipat neveikia klimato bloko apsvietimas isskyrus dega langu sildymo mygtukas ir salono ventiliatoriaus ijungimo mygtukai. Lemputes visos pakeistos, bet niekas nepasikeite.Saugikliai visi patikrinti. Kas dar galetu buti???

  2. #2
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2016.01.29
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    3
    Reputacija
    1


    na patarimo nesulaukiau ne vieno, tai pasitelkiau i pagalba youtube, tai radau keleta patarimu tenai ir ka turime rezultata toki apsvietimas.jpg; ir video kuris padejo isspresti problema . Na dar reiks padirbeti su lituokliu, nes neveikia avarinio ir galinio valytuvo mygtuku apsvietimas

  3. #3
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Sveikas, suprantu kartais forumo paieška sudėtinga pasinaudoti, bet kantriai skaitant gali rasti tai, ko ieškojai https://www.voyager.lt/showthread.ph...ll=1#post38426

    Dėl elektros instaliacijos mažai patarti galima internetu, ne visada būna vienas teisingas atsakymas, reikia eiti "žingsniais" kol prieini problemos esmę, dėl to tokių atsakymų ne visada sulauki, egzistuoja nutylėta taisyklė: jei tiksliai nežinai - geriau patylėti. Spėliojimai dažnai sugaišina laiko ir sudegina pinigų.
    1. Chrysler Town & Country 3,8 Limited 2007 --- 2. Dodge Caravan 3,3 SE 2004 --- 3. Dodge Caravan 3,3 SXT 2005

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •