Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 11

Gija: Reikalingi patarimai.. atvesus sunkiai kuriasi variklis

  1. #1
    Jaunius
    Svečias


    Unhappy Reikalingi patarimai.. atvesus sunkiai kuriasi variklis

    Sveiki...
    problema : kuo šalčiau tuo sunkiau kuriasi variklis. šiltas kuriasi puikiai

    Pakeičiau visas žvakes, buvo 3 blogos. Bet jos vistiek nešildo. neateina srove iki žvakės ( turi ateiti "+"??)..
    Matuoju žvakių rėlę ( kaip suprantu, tai rėlė stovi šalia vairuotojo pusės žibinto, pilkos spalvos, kraštinė). Rėlė sudirba įjungus degimą ir veikia apie 16s.. toliau matuoju jėgos laidus ateinančius į rėlę (stori kontaktai), ten man nei viename nerodo"+" įjungus degimą.. Ką daryti?
    Toiau tikrinu saugiklius po kapotu.. "Fuel Heater" saugiklis sudegęs.. pakeičiu .. ir vėl jis sudega.. Čia kaip suprantu tai ne žvakių saugiklis, o papildomas kuro šildymas ?? čia jau kita bėda?...
    Padėkit, kol dar šalčiai neatėjo

    2,8 crd, 2005m IMG_20191205_162120.jpg

  2. #2
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Nu yjungus degima neturetu tiek laiko rele kaitinti, tokiu oru apie 5 sekundes. Nebent davikli atjungi.
    O heater tai atjunk ir tada ziurek saugikly gal pats heater sudeges. Virs kuro fyltro stambi fyske, ir tuos laidus apziurek., jei filtras prie variklio.

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Filtras prie bako. Apžiūrėk patį kuro šildytuvą, matyt jis sugedęs, nors šiaip turėtų ne rėlė sudegti, o saugiklis pirmiau. Gal saugiklis netinkamas įdėtas?
    Tai va, radai bėdą, kad iki žvakių rėlės neateina pliusas, užtat rėlė sudirba, bet žvakės nešyla, nes nėra pliuso visai. Žiūrėk už saugiklynės, gal nudegė saugikliniai laidai, ir prie to paties užtat dega heater rėlė. Chrysler specialiai sumontavo plonesnius laidus už saugiklinės, kad atliktų saugiklių vaidmenį. Man jie yra nudegę, tada irgi į žvakes neidavo pliusas.

  4. #4
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Beje, žvakių rėlė ne ta pilka, o juoda, iš kito krašto pirma.

  5. #5
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1

  6. #6
    Jaunius
    Svečias


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Beje, žvakių rėlė ne ta pilka, o juoda, iš kito krašto pirma.
    nu kad rele tikrai pilka.. matavau, ji sudirba ~15 s ijungus degima, o vienas iš dviejų storu jegos laidu prie rėlės, turi kontaktą su žvakės laidu.. kaip man rasti tuos saugiklinius laidus??? nuardyti saugiklių dėžutę? galvoju iš bėdos gal atvesti naują "+" nuo akumo iki rėlės, ant laido uždėti kokį saugiklį 60A, gal ok būtų, kaip manote?

  7. #7
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Sitoj masinoj nera jokiu saugikliniu laidu. Yra tik gamintojo sutaupymas ant medziagu. Ieskok po saugikline tiesiog nudegusiu laidu.

  8. #8
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Taip yra keliatas laidų kurie turi vadinamus išsilydomus saugiklius. Jie yra padengti juodu kembriku.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #9
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Oi, atsiprasau, sumaisiau puses, paziurejau i savo buvusio CRD foto, rimtai ta pilka bus, tik pas mane buvo juoda. Na gali atsivesti nuo akumo stora laida, kaip man atvede elektrikas ir dejo dideli 60A ar 80A saugikli.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Oi, atsiprasau, sumaisiau puses, paziurejau i savo buvusio CRD foto, rimtai ta pilka bus, tik pas mane buvo juoda. Na gali atsivesti nuo akumo stora laida, kaip man atvede elektrikas ir dejo dideli 60A ar 80A saugikli.
    Nera tragiskiau kaip palieka puti senus laidus ir juos dublioja naujais. Ateityje kartais del tokiu dalyku galima ir cirko sulaukti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •