Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Gija: Neveikia galinio vaizdo kamera.

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    buferis
    Svečias


    Neveikia galinio vaizdo kamera.

    Chrysler T&C 2011 3,6.Kas galėtų būti.Radija veikia,bet įjungus atbulinį bėgį ekrane vietoj galinio vaizdo- juodas fonas su užrašu CHECK ENTIRE SURROUNDINGS.Iš vakaro buvau remontavęs keleivio sėdynę,rodos nieko bendro.

  2. #2
    buferis
    Svečias


    Citata Autorius buferis Žiūrėti skelbimus
    Chrysler T&C 2011 3,6.Kas galėtų būti.Radija veikia,bet įjungus atbulinį bėgį ekrane vietoj galinio vaizdo- juodas fonas su užrašu CHECK ENTIRE SURROUNDINGS.Iš vakaro buvau remontavęs keleivio sėdynę,rodos nieko bendro.
    Radau perdegusį saugiklį M34,jį pakeičiau,bet jis perdegė vėl,nepastebėjau momento,gal jungiant atbulinį bėgį.Kažin,už ką atsakingas tas saugiklis,radau paaiškinimą angliškais trumpiniais,kurie man nedaug ką sako.Gal kas turi minčių?

  3. #3
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buferis Žiūrėti skelbimus
    Radau perdegusį saugiklį M34,jį pakeičiau,bet jis perdegė vėl,nepastebėjau momento,gal jungiant atbulinį bėgį.Kažin,už ką atsakingas tas saugiklis,radau paaiškinimą angliškais trumpiniais,kurie man nedaug ką sako.Gal kas turi minčių?
    Tai pakeisk dar karta ir isitikink ar perdega perjungiant i atbuline . Jei taip - ieskok kur prasitryne ir uzsitrumpino pliusas i kamera...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •